Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet úgy a baba ha a...

Sikerülhet úgy a baba ha a spermium csak hüvely körül van?

Figyelt kérdés
1 éve nem jön a baba páromnak merevedési gondjai vannak és sajnos kézzel kell rásegíteni,hogy eltudjon menni és utána rakja be gyorsan már amennyire lehet egy nem merev péniszt. Ettől függetlenül sikerülhet igy a teherbe esés,hogy nem mélyre kerül a spermium?
2015. máj. 15. 08:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi is megszakítással védekezünk, de nem hinném, hogy erre lehet fognia probléma valódi okát...
2015. máj. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A hüvely ph-ja savas, mai nem jó a spermiumoknak, ezért is pusztul el sok a hüvelyben. A méhnyakra kerülő spermiumok (hüvelyben történő ejakulációkor) jutnak fel ahová kell.

nem mondom, hogy 100%-ban elpusztulna, de azt mondják az orvosok.


Viszont a phj-t lehet lúgosítani, ezzel talán segíthetsz!


Ha nagyon nem megy, akkor az inszemináció segíthet nektek!

2015. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocs az offért. Kedves utolsó! Én is így tudom, de akkor miért mondják annyian, hogy attól a pár csepp előváladéktól (ami csakis a savas hüvelybe kerül), teherbe lehet esni. És írják is itt annyian, hogy attól lettek terhesek. Én ezt nem értettem soha... Ha annyian terhesek lesznek magától az előváladéktól, ahányan itt írják, akkor ettől jóformán 100% lenne. :)))) Persze a gyakorlat mást mutat....
2015. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi.Átjárhatósági van már nekem hátra páromnál minden rendben,de még lesz ha az orvos is megcsinálja potkoitális teszt és HBA teszt.Has ezek megvannak inszemet szeretnénk.Szeretem a párom tudom,hogy neki ez nagyon nehéz attól,hogy nem beszél róla nekem is rossz látni,hogy ez bántja ezért nem tudnám elhagyni.
2015. máj. 15. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!