Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 pozitív tesztem van. Utolsó...

R.aniko24 kérdése:

5 pozitív tesztem van. Utolsó menstruáció április 12. -én volt. Ma késik 1hete. Tegnap voltam orvosnál azt mondta lát valamit kialakulni de még nemtudja megmondani mert korai. Vissza kell mennem 1 hét múlva. Szerintetek? Köszönöm

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 19:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
szerintem miért nem írtál ki kérdést, hogy mikor érdemes orvoshoz menni, hogy lásson is valamit? több értelme lett volna mint ennek a kérdésnek :)
2015. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert úgy gondoltam így konkrétabb hogy leírom az én esetem.Szerintem aki akar segíteni és véleményt írni az így is érti.
2015. máj. 16. 20:07
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Felesleges volt kiírni a kérdést. Elég egyértelműek a jelek.
2015. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%

de milyen véleményt lehet erre írni???

van teszted, a dokid is lát valamit! ezeknek nem hiszem, de nekem aki soha életében még nem is látott téged, írok valamit azt elhiszed??? vagy az orvos még nem lát semmit, de mi a monitoron keresztül igen? ha már ezt az egy hetet se bírod ki, mit fogsz csinálni a terhesség végéig? talán egy kis türelem kéne!

2015. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

1 hét múlva már többet fog látni a doki. Most még alig látható valami, hiszen gondolj bele: csak pár miliméterről van szó!

Aki korán megy dokihoz (4-5. héten), azt vissza szokták hívni 1-2 hét múlva.

De az jó jel, hogy van pozitív teszted és a doki is látott valamit.

2015. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Látom itt is vannak kedves emberek:)kétségbe estem nem hülyeségből irok ilyen oldalra.Kíváncsi voltam olyan emberek véleményére akik esetleg voltak ebbe a helyzetbe hogy nem látta először a doki.de aki csak bántóan tud válaszolni azt nem is értem hogy minek ír...ha nem tud segíteni akkor inkább ne is írjon.köszönöm
2015. máj. 16. 20:41
 7/21 A kérdező kommentje:
Jah és ha tudom hogy minden rendben akkor kifogom bírni és nem leszek türelmetlen.De 1,5 év próbálkozás után nehéz.Hormon gyógyszerekkel teletomkodve valahogy aggódom.
2015. máj. 16. 20:44
 8/21 anonim ***** válasza:
De azért,mert többször felteszed a kérdést,nem fogsz megnyugodni.
2015. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Miert tenném fel többször?
2015. máj. 16. 20:50
 10/21 anonim ***** válasza:
1,5 év próbálkozás után tudhatnád, hogy a doki kb 2 hét késés után lát valamit.
2015. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!