Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvaltozott menstruacio oka...

Megvaltozott menstruacio oka mi lehet?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim, meg is jott idobe. Viszont az elmult honapokba napokkal elotte mar erzekeny volt a mellem. Na meg eros verzes olyan gorcsokkel, hogy fajdalomcsillapito kellett. Elotte nekem nem is volt vele problemam, ez par honapja kezdodott. Most viszont megjott idore, de semmi mellerzekenyseg vagy gorcs. Inkabb petefeszekszurka volt a 2. napon, de aznap ejszakara mar betet is eleg volt. Nem veletlen ide teszem fel a kerdest. 2-3 hete volt egy olyan eset (megszakitas), hogy tartottam terhessegtol, de igy hogy megjott, megnyugodtam. Mi a velemenyetek?
2015. máj. 17. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a teherbeesésem előtt hónapokig volt ilyen "megváltozott" menstruációm, ami simán lehet attól, hogy a megtermékenyítés megtörtént, csak a beágyazódás nem volt sikeres.

Ha nálad is ez történt, akkor innentől még jobban ügyelj a fogamzásgátlásra, mert az efféle hormonális változás elősegíthet egy következő terhességet.

2015. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, nem is egyszer... Nem lett baba belőle. Hogy mitől van, azt nem tudom.
2015. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Megmondom őszintén, elég nagy esélyt látok arra, hogy maga a megtermékenyítés megtörtént. Megvolt 1 hét után a petefészekszurka és a pár csepp vér is. Pont a peteélrésem napján sikerült együtt lennünk... De végül megjött, így nem lett belőle semmi.
2015. máj. 17. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!