Tinci.97 kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Ket hete egyutt voltam a parommal,ovszerrel vedekeztunk,utana leellenoriztem nem szakadt ki,nem folyt ki,megis 7 napja kesik a menstruaciom,ami eleg rendszertelen,3 napos kesesnel csinaltam egy tesztet de negativ lett. A hasam faj napok ota es a melleim is kicsit de mas tunetem nincs,ez utalhat terhessegre?

2015. máj. 17. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt sérült az óvszer és az elejétől használtátok akkor nem vagy terhes. Ha mégis aggaszt akkor csinálj még egy tesztet.
2015. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt serult,feltoltottem vizzel,nem szivargott sehol,igen lehet csinalok meg egyet koszi!
2015. máj. 17. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nekem is volt anno ilyen. Lehet csak hormonproblema. De lehet egy kisebb ciszta is. Az okozhat keseat. Nalam is volt 3szer is. Elég hosszú ciklusaim vannak. De ha továbbra is késik menj dokihoz. Szerintem negativ tesztek utan csak ez a két opció marad. Saját tapasztalat.
2015. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En is gondoltam hormonzavarra,meg csinalok egy tesztet
2015. máj. 18. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!