Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet tapasztalni bármit is,...

Lehet tapasztalni bármit is, ha maga a beágyazódás nem történt meg?

Figyelt kérdés
A peteérésem napján voltunk együtt. 2 hét múlva megjött a menzeszem, de sokkal gyengébb volt, mint szokott. És 2 nap után el is múlt. Teszt negatív, úgyhogy terhesség kizárva... Arra gondoltam, mégis csak volt/lett volna valami, és nem-e ez az oka. Mert egyébként soha nem volt menstruációs problémám, de ezt nem tudom hova tenni. Főleg, hogy simán eltart mindig 5-6 napig.
2015. máj. 18. 23:06
 1/1 Kávétejszín ***** válasza:

Szerintem nincs baba, nem is volt. Nekem is mindig 5-6 naposak a mensik, és volt 1 alkalom, amikor 2-3 napos volt, gyenge. Pláne így, hogy a teszt is negatív. :(

Szurkolok, hogy hamar összejöjjön!

2015. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!