Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24 hetes vagyok. Szombat ota...

24 hetes vagyok. Szombat ota 3,5 kilot fogytam. Lehet baja a babanak?

Figyelt kérdés
Beszedtem egy gyonorfajos, hasmeneses virust. Nehany szem babakekszet es ropit tudtam enni...dokimat termeszetesen felhivtam, de akkor ezt meg nem mondtam neki. Mondjuk nagy sulyu vagyok 97 kilorol majd 94 lettem par nap alatt. Ennyivel is kezdtem a terhesseget. Neken nem problema a fogyas, de remelem a babanak sem...meg mindig nem vagyok jol es meg ma is volt egy kis hasmenesem. Sztem a heten meg rendes eteltnem is tudok enni.
2015. máj. 19. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesza babanak. Vannak tartalekaid, amibol a baba el tudja venni azt, ami kell neki.

Csak igyal sok vizet, nehogy kiszaradj!

2015. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem! A folyadék, amit veszítettél a hányással-hasmenéssel a 3,5 kg...Igyál sokat, ha már tudsz és meglátod hamare visszatér minden!

Jobbulást!

2015. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! Durva virus ez! Szombaton kapott el es meg mindig nagyon gyenge vagyok. Fekudnom kell.
2015. máj. 19. 10:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem lesz baja. Én anno - normál súly mellett - fogytam ennyit egy 30. héten bekapott hasonló vírus miatt (64-ről 61 kilóra). Még a szemem is bevérzett a sok hányástól. Szerencsére tudtam folyadékot inni, és a következő héten visszajött az összes leadott kiló, miután jobban lettem. Csak az a lényeg, nehogy kiszáradj.
2015. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!