Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap volt peteérésem, de...

Ha tegnap volt peteérésem, de csak szombat délután tudtunk együtt lenni az még jó? Vagy még ma délután -este bele fere?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 11:46
 1/5 A kérdező kommentje:
*fér
2015. febr. 3. 11:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudok érdemi választ adni, de én már kétszer estem gy teherbe, hogy nem is peteéréskor voltunk konkrétan együtt. De amúgy szerintem még beleférhet. Most pl én úgy lettem kisfiúnkkal terhes, hogy 2 nappal petetérés után voltunk együtt. Totál valószínűtlen volt, hogy terhes vagyok és mégis sikerült. Egyik lányomnál pedig menszi előtti nap voltunk együtt. Pedig mindig azt hiszem, hogy érzem a peteérést, de lehet mégsem sikerül mindig pontosan belőni. A lányomnál tuti valami extra peteérés volt, ott még véreztem is kicsi az elején, gondolom, mert nem ment fel a hormonszint olyan gyorsan, ahogy megjött. Volt nagy meglepődés.
2015. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem megvan az esély a teherbe esésre. :)

A spermiumok képesek 3, szélsőséges esetben akár 5-6 napig is életben maradni, várva a petesejtre, hogy megtermékenyítsék.

Így peteérés napján, vagy előtte való két nap valamelyikén együtt lenni a legjobb. :) Peteérés után már minimális az esély, mert a pete mindössze 24 óráig képes megtermékenyülni, utána "elöregszik", így a mai napot én már kizárnám teherbeesés céljából, de lehet próbálkozni, hátha. ;)

Drukkolok, hogy összejöjjön! Majd írd meg, hogy sikerült-e! :)

2015. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönöm. Mindenképpen megírom :) 16-19 közt lesz a nem várt :) mivel teázok így 16.-a inkább :)
2015. febr. 3. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:
nehéz erre a kérdésre válaszolni, ha jól esik legyetek együtt de ne azért mert kell.
2015. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!