Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes vagyok? 3 napos...

Eurodike kérdése:

Vajon terhes vagyok? 3 napos menzesz és negatív tesz.

Figyelt kérdés
Két negatív tesztem lett.Viszont a tünetek nem csökkenek,sőt inkább erősödnek különösen a mellem (sokkal nagyobb,nagyobb udvar ami világos barna lett) érzékeny mellbimbók és változik a hasam is.Nekem sajnos alapba elég furcsa a hasam mások számára, ezért azonnal észre lehetett venni a változás (még a párom is észre vette).

2015. máj. 19. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhes lennél, ha menstruáltál. De ha annyira aggaszt menj el dokihoz, ő megmondja tutira.
2015. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dettó... A 3. napon abbamaradt a menzeszem, teszt negatív. Most várok, aztán újra tesztelek... Megírod majd mire jutottál?
2015. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt 3 napos menzeszem az 5 nap helyett! Nem értettem mi van de terhesség szóba sem jöhetett.. Okozhatja más is.
2015. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem én lennék az első aki menzeszelne közben.

Múlt héten voltam laborban minden rendben van Nálam (általánosban nincs benne a HCG)

2015. máj. 19. 21:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Milyen volt a menzeszed? Ha darabos volt, akkor biztos nem baba, de ha csak vér volt, akkor előfordulhat.
2015. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem volt darabos,sőt nem is igazán nevezném mezesznek.

Inkább barnás,pirosas volt.

2015. máj. 19. 22:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj 3-4 naponta. Nem tudom a te kérdésed volt-e vagy nem, hasonló esetre én nemrég írtam, hogy van mikor későbbi peteérés miatt a tesztek negatívak egy ideig. Ha szóba jöhet terhesség (azaz nem védekeztetek) akkor ilyen menzi mellett néha el lehet lőni egy tesztet.
2015. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen Én vagyok a kérdező :)

Az eélye meg van,hiszen tudatosan nem védekezünk semilyen formában.A tünetek pedig nem csökkenek csak erősödnek.

2015. máj. 19. 22:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehetséges! Egy ismerősöm 24 hetes terhes és minden hónapban vérzik 2-3 napig. Nem tudom mitől lehet de több ilyenről hallottam már. A barátnőm meg rendesen menstruált 2 honapon keresztül nem gondolta h terhes csak azt hitte hogy helyreállt a ciklusa. Mert azelőtt mindig nagyon vérzett..most is időben ugyan az volt csak mennyiségben kevesebb valamennyivel. 2 ho után derült ki h terhes mikor megundorodott a kávétol és csinált egy tesztet.
2015. máj. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Érdekes dolog ez az már biztos.Dokihoz is hiába mennék valószinüleg nem látna semmit még akkor sem ha lenne is valami.A köv menzeszig még három hetem van,addig ki hullik a hajam a bizonytalanságtól....
2015. máj. 21. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!