Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan hogy bármilyen...

Van olyan hogy bármilyen tesztet veszek azon száradási csik mindig megjelenik? Nem volt egy kivétel sem amin nem lett volna semmi csak egy csik

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 20:35
1 2 3 4
 1/31 Kávétejszín ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, rengeteg teszten vagyok túl (kislányomnál 6 hónapon át havonta 2 teszt, a mostani terhességemnél 9 hónapon át), de én meg a másik véglet vagyok: még egyetlen száradási csíkos teszttel sem találkoztam.

Képet nem tudsz feltölteni? Akkor okosabbat tudnánk mondani talán.

2015. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
az a baj kidobtam őket, de szép szines van amelyik időn belül van amelyik időn túl de ott van a csik, és látszik ha ránézek... de erősebb nem lett egyik sem hiába ismételtem. :(
2015. máj. 20. 21:16
 3/31 Kávétejszín ***** válasza:

Melyik napokon, melyik napszakban csináltad őket? Az nem baj, ha nem lettek erősebbek.

Én is nemvárt előtt 1 nappal, délután teszteltem halványat, másnap elsőből majdnem halványabbat, 5 hetes terhes vagyok.

Biztos vagy benne, hogy száradási csík? Én inkább halvány pozinak mondanám a leírtak alapján.

Mikorra nem várod?

2015. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
6 nap van a nemvártig. volt ami este lett jobban látható volt ami egymás követő reggel az lett aztán szinte semmi nem volt rajt csak valami pötty vonal a 3. reggel..nem tudom... egy hete erősebben látszódott esti pisiből , gyönyörűen, és vártam a reggel hogy megismételjem de az meg csalódás volt. szóval érthetetlen nekem ez éreztem mellnövekedést meg érzékenységet de már elmult, hányinger meg most több a savam pedig nem eszek mást mint eddig.
2015. máj. 20. 21:26
 5/31 anonim ***** válasza:

Kidobtad? Erdekes.. en egesz nap nezegettem oket. Meg ma is raneztem,pedig 5honapos a kicsim.

A lenyeg a lenyeg. A teszt eredmenye 5percen belul latszik. hogy masnap mi van rajta,az mindegy. Sokszor volt olyanom,h a full negativ teszt masnapra halvany pozitivat mutatott,d baby sehol. Mért tesztelsz ilyen koran? :-)

2015. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
kidobtam mert nem akartam buslakodni hogy nem erősödik. kiváncsiságból csináltam ilyen korán.
2015. máj. 21. 00:28
 7/31 anonim ***** válasza:

ha színes és nem szétázott teszt, akkor az pozitív.

ha szürke, akkor az száradási.

2015. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

6 nappal a nemvárt előtt max. LH jóstesztből látnád, hogy baba.

Várd meg a nemvártat és aznap reggel tesztelj.

2015. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
az a jósteszt hogyan működik? akkor mit kellene mennyire látni rajta? még sosem csináltam
2015. máj. 21. 12:22
 10/31 anonim ***** válasza:
LH tesztet használj reggeli első vizeletből, mintha HCG tesztelnél. Több napig kell nézni egymás után és összehasonítani őket, ha erősödik a 2. csík akkor lehetséges a baba. De szerintem felesleges, mert mire ellőnél 3-4 LH tesztet addigra már HCG-t is lőhetsz, ami tutira megmondja a nemvárt napján vagy 1-2 nappal később :)
2015. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!