Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártatok már úgy, hogy egyik...

Jártatok már úgy, hogy egyik nap erős pozitív volt a teszt naközbeni, hív vizleletből, másnap reggel pedig erős, sárga vizeletből alig kivehető halvány csík csak a pozitív helyén?

Figyelt kérdés
Szerintetek? A teszt hibás? Még ha elveszítettem volna a babát, akkor is furcsa egy ekkora változás, nem? Hisz fokozatosan kellene csökkennie a HCG szintnek.
2010. febr. 25. 15:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
esetleg ismételd meg, lehet, hogy a 2. teszt rossz volt. nem kell egyből a legrosszabra gondolni.
2010. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
*legrosszabbra
2010. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hív vizelet?
2010. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok gépelési hibáért.
2010. febr. 25. 15:13
 5/26 A kérdező kommentje:
Híg.
2010. febr. 25. 15:13
 6/26 anonim ***** válasza:
van aki hármasával veszi a tesztet, mert biztosra akar menni
2010. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
egyébként meg nem hiába ajánlják a reggeli első vizelet a teszthez
2010. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Inszeminációm volt, Clostilbegyvel stimuláltak, aztán kaptam tüszőrepesztő szurit (tuti nem attól volt pozitív, mert utánanéztem: az abban lévő HCG 3-6 nap alatt kiürül a szervezetből és már 10 napja volt), és ezelőtt egy héttel - pontosabban mult szerdán - volt az inszemem.
2010. febr. 25. 15:16
 9/26 anonim ***** válasza:

Nem baj csak a hideg végigszaladt a hátamon mikor elolvastam a kérdésedet.

Minek csináltál még egy tesztet? Örül, hogy terhes vagy és ne gondolj mindig rosszra:)

Lehet, hogy nem ugyanolyan érzékenységű a teszt ennyi. Az nem mutatja ki a teszt, hogy ne adj Isten elvetélsz.

Ne aggódj már!!!!

2010. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

És nem mindegy mennyi vizeletet csepegtetsz rá.

Ha az van ráírva,hogy 4 cseppentés akkor ne tegyünk rá 14-et,mert persze,hogy szétázik és értékelhetetlen lesz:S


Holnap más fajta teszttel ismételj reggeli első pisivel.

2010. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!