Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártatok már úgy, hogy egyik...

Jártatok már úgy, hogy egyik nap erős pozitív volt a teszt naközbeni, hív vizleletből, másnap reggel pedig erős, sárga vizeletből alig kivehető halvány csík csak a pozitív helyén?

Figyelt kérdés
Szerintetek? A teszt hibás? Még ha elveszítettem volna a babát, akkor is furcsa egy ekkora változás, nem? Hisz fokozatosan kellene csökkennie a HCG szintnek.
2010. febr. 25. 15:10
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Igen, az első vizeletet ajánlják. De nem furcsa, hogy napközben, híg vizeletből erős pozitív, másnap reggel pedig első vizeletből alig látható halvány "szellemcsík"? Ugyanazzal a típusú teszttel, megjegyzem. 10-es érzékenységű teszt.
2010. febr. 25. 15:18
 12/26 A kérdező kommentje:
Hát holnap tuti tesztelek még egyet. Mert nem hagy nyugodni, hogy kicsit barnázok, főleg reggel, (csak wx papíron látszik, nem folyik, vagy ilyenek) de ez lehet a beágyazódás folyamatától is elvileg, nem? Elvégre még csak egy hét múlva, jövő szerdán kéne megjöjjön a mensim. Amúgy Duphasont is kaptam, ami segít megtapadni, ami megfogant.
2010. febr. 25. 15:20
 13/26 anonim ***** válasza:

Hé hé várj csak!

Azt írod inszem.

Azt írod csak jövőhétre nem várod...

Én úgy tudom,ilyenkor is ki kell várni a 12-14 napot mielött tesztelsz.

Lehet korai volt nagyon nem?

2010. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
szerintem téged nem az érdekel h érdekes e, hanem h van e baba, azt meg mi ugye nem tudjuk megmondani.....van rá esélyed persze, de a 12. hétig bármi történhet és nem szabad így túlaggódni, bele fogsz kattani a teszelgetésbe....egyébként meg halvány csík is terhességi hormon jelenléte, de egyik sem jelent feltétlen babát...az 5. héten az orvos majd lát vmit, az már mondható terhességnek, türelem
2010. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Valóban korai volt a tesztelés. :-) De már volt egy inszemem, abból lett egy gyönyörű kicsi fiam, és akkor is korán teszteltem, és halványan ugyan, de POZITÍV volt, majd napról napra erősödött. Na de ilyet még nem pipáltam, hogy egyik nap erős, másik nap semmi. Ezért tettem fel a kérdést, hogy járt-e így valaki.
2010. febr. 25. 16:59
 16/26 A kérdező kommentje:
De ezek szerint nem. :-)
2010. febr. 25. 17:00
 17/26 anonim ***** válasza:
Szia! A világért sem akarlak elkeseríteni, de a Coragon a beadás után 10 nappal is képes pozitív tesztet produkálni. Persze ez nem jelenti azt, hogy neked emiatt volt, de nagyon korai volt a teszt és azt írod erős majd halvány pozitív, szerintem ez még a tüszőrepesztő, de ne legyen igazam!
2010. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Bizony a tüszőrepesztőszuri 10napig pozitiv tesztet mutathat. Korán teszteltél. A délutáni lehet még azért volt pozitiv. De ettől pár nap múlva lehet pozitiv teszted. Drukkolok!! :)
2010. febr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Az a tüszőrepi, amit én kaptam, csak 3-5 napig marad a szervezetben, 5 napig mutatható ki vérből, 3 napig vizeletből, biztos forrásból tudom.
2010. febr. 26. 14:00
 20/26 A kérdező kommentje:
Felhívtam a dokim, aki behívott ultrahangra, és azt mondta, gyönyörűen vastag a méhnyálkahártya. Biztos ami biztos, 2x2 duphaston helyett 3x2-őt kell szednem ezután, és azt mondta jövő héten vár a pozitív terhességi teszttel. Hát bizakodom. :-) Majd megírom jövő héten, mi lett az eredmény.
2010. febr. 26. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!