Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit gondolnátok erről a...

Ti mit gondolnátok erről a tesztről?

Figyelt kérdés

2-3 nap késés után, délután csináltam. Hőm magas,(már túlságosan is)tegnap és ma is !! 37.6 !! :O És nagyon rosszul érzem magam napok óta, a hasam is görcsöl. Egy hete késik ma.


[link]


2015. máj. 22. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon homályos....
2015. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy homály az egész
2015. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valami 2. vonal látszik, de nem mondanám halvány pozitívnak, inkább szétázottnak. Attól még lehet pozitív, nem azt mondom hogy kizárt, csak a kép is rossz, meg a teszt is fura, nem egyértelmű. 1 hét után már egyértelműnek kellene lennie, lehet hogy a teszt nem a legjobb. Ismételd meg holnap reggel első pisivel.
2015. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megismételtem csak este tudtam, de egy még halványabb vonal látszott, csak nagyon nem érzem jól magam,ezért kérek segítséget! Óvszerrel védekeztünk, Csak furcsa tüneteim vannak, ezért csináltam, na meg a késés...
2015. máj. 22. 11:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid vannak?
2015. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon homályos a teszt
2015. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Émelygés, hányinger(hányás is volt). Nagyon jó étvággyal rendelkezem, de pár napja még a kedvencemet sem bírom megenni. Hirtelen forróság tör rám, tart vagy 15 percig, akkor közben nagyon erős a hányinger, aztán fázom. A hasam furcsán görcsöl, de hol erősen-hol egyáltalán nem. Csak ezen a teszten nem tudok kiigazodni. Sajnos a telefonom nem képes jobb képet készíteni.
2015. máj. 22. 11:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja, és késni nem szokott max 1-2 napot! 2 gyermekem van már, fiammal voltak hasonló tüneteim elég korán. Félek, mert nem véletlenül védekeztünk óvszerrel! :(
2015. máj. 22. 11:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Halvány csík is csík.
2015. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen elég homályos a kép de én azt mondanàm ez halvány pozi teszt.
2015. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!