Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sűrű krémes folyás, ovulációs...

Sűrű krémes folyás, ovulációs tesztről kép lent. Most akkor mi van? Segítenetek

Figyelt kérdés

25én volt mensim. Kalkulátor szerint 8ig van ovum.

Tegnap még nyúlós áttetsző folyásom volt. Ma meg már krémes, de az ovu teszt meg nem mutatta ki h lett volna peteérés, pedig úgy tudom akkor van a nyúlós hosszú nyálka.

Köszi szépen aki tud segíteni.. :)


[link]



2015. ápr. 5. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A nyúlós nyák napokkal jelezhet előtte. Lesz még erősebb az ovu teszt, egyelőre negatív.
2015. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ovu-teszt nekem soha nem volt erősebb, mint neked az utolsó, tehát az szerint nem volt PÉ-m.

Pedig a valóságban volt :) Több monitorozott ciklusom volt, és minden alkalommal volt PÉ-m, ezért én a hőgörbe mellett döntöttem. Azon gyönyörűen látszott, mikor van ovum :)


Ne add fel, legyetek együtt két naponta! És ha van rá lehetőséged, akkor vezess hőgörbét ;)

2015. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!