Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól számoljam az ovut az...

Mikortól számoljam az ovut az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Ált. 28 naposak a ciklusaim de az utóbbi 2 hónapban pl. kedd lett volna a 28. nap, viszont már vasárnap vérezgettem minimálisan. Normálisan csak kedden idult be a vérzés. Ilyenkor a vasárnaphoz v a keddhez számoljam?
2015. máj. 25. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól szerintem keddre kell számolni. De az a biztos amúgy is ha kb kétnaponta vagytok együtt, nem mindenkinek jön az ovu nagykönyv szerint. Úgy a 8. cn-tól már van akinek van ovuja (nekem 10. volt 28 napossal).
2015. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, bocsi de kezdő vagyok ilyen téren. 8. cn? Ez mit takar? :)
2015. máj. 25. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Ciklusnap csak lusta voltam kiírni.

Egyébként ha pár hónapig nem jön a baba akkor szerintem menj dokihoz a menzesz előtti barnázással. Általában nem jó jel persze nem biztos hogy baj van.

2015. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Számolhatsz akárhogy, korántsem biztos, hogy akkor van ovud, amikor a nagy könyvben meg van írva.
2015. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!