Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem allok gyertyaba sex...

Ha nem allok gyertyaba sex utan akkor is jo eselyunk van a babara a parommal? 32-Napos a ciklusom, ma van a 16-dik napom es most nemreg tortent meg a romantikus este. Es az jo jel ha most mar par napja nincsen sarga folyasom?

Figyelt kérdés
2008. aug. 30. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Álljon gyertyába a Medveczky Ilona meg a Bíró Ica

Én nem gyertyáztam! 25 hetes vagyok.

Néha azt mondják, hogy akinek hátrahajló méhe van az csináljon ilyeneket, de nem hiszem,hogy ezen múlna, nekem is olyan.

2008. aug. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arra kell ilyenkor gondolni, hogy a spermiumok szépen lefolydogálnak, kevesebb utat kell megtenniük, talán nem lesznek olyan "fáradtak, erőtlenek". Ezzel tudsz segíteni valamicskét, de ha tényleg ezen múlna a teherbeesés, már réges-rég kihaltunk volna, mert a nők 99,9%-a nem tette/teszi ezt.
2008. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem alltam en gyertyaba:))) megtortent az ejjel raadasul ket menet egymas utan:) aztan kituja melyiknel fogantam meg, es most van egy gyonyoru 15 honapos lanyomm:))
2008. aug. 31. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 gyermekem van és egyikkel sem álltam gyertyába. A legügyesebb ugyis célba ér.:)
2008. aug. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
VAN EGY KÖNNYEBB VÁLTOZATA.AKTUS UTÁN RAKJÁL EGY JÓ NAGY PÁRNÁT A FENEKED ALÁ.ÉN EZT CSINÁLTAM ÉS BEJÖTT
2008. aug. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én se gyertyaztam, fejen se alltam, parnat se tettem a fenekem ala.

viszont nem mentem rogton utana furdeni,vartam picit.

sajnos a folyashoz nem tudok hozzaszolni, nekem sose volt.

13,6 hetes kismamó

2008. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!