Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hogy vált be az ovu...

Kinek hogy vált be az ovu teszt? Ez az első gyógyszer mentes hónapom, szeretnénk minél elöbb kistesót. Érdemes kipróbálni? Nem görcsök így rá nagyon az ember?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
szia. Nyugodtan probald ki az ovu tesztet. Nem nagyon ertem, hogy az ovuteszt es a homerozes miert lenne ragorcsoles. Bar tudom, hogy itt ez a velemeny. De sztem ez a ragorcsoles csak egy nagy drama. Max az a ragorcsoles, ha remegve sirsz a vecen, mert megjott. Sztem.
2015. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egyelőre nem szeretnék használni, nem is a rágörcsölés miatt, hanem mert nekem megtöri a várázst. Jó érzés mindig arra gondolni, hogy hátha most, hiszen elvileg kb bérmikor lehet ovu. Ha konkrétan tudnám, hogy na most úgysincs ovu, vagy na, most muszáj, mert van, azzal elvenném a romantikát belőle.
2015. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ovu tesztet hasznàlok, hőt is mérek, még ìgy is csak kb. tudom belőni az ovut. 2 naponta középidőben amúgy is próbàlkoznànk.

Nem stresszelek, adtam magunknak még 3 hónapot, hogy sikerüljön, utàna kicsit aggódom majd még 2 hónapot, ha akkor is megjön, aztán rutin kivizsgàlàs. Nem stresszelek de nem dobok ki felesleges időt, ha nem kell, nameg anyagi okok miatt is jó lenne ebbe az időbe beleférni.

Egyébként nem csak a pozi teszt napjàn érdemes együtt lenni.

Szóval: nem stresszes.

2015. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, d eha meg úgyis együttvagytok 2 naponta, akkor mi értelme? Engem pl külön frusztrál, ha napra pontosan tudom, hogy akkor most az ovu napjan vagy az ovu előtti napon legyünk együtt?
2015. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az az értelme,hoyg tudd van ovud.
2015. máj. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan :) ìgy tudom, hogy tuti van ovu, ez megnyugtat.
2015. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!