Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez? 15/ l ) hosszu lesz)

Mi ez? 15/ l ) hosszu lesz)

Figyelt kérdés

Kiskorom ota paranoiam uldozesi maniam es depressziom van. Szuicid hajlamu vagyok, nemrev is megprobaltam, korhazva kerultem, aztan gyogyintezetbe.


Mar kiengedtek.


Multkor feltem. Neztem a kedvenc tudomanyos sorozatomat es szabalyosan feltem. Ilyen meg nem fordult elo.

(Az uldozesi mania es a paranoia alatt nem felek, elvesztem a kontrollt magam felett es onveszelyesse valok olyankor.)

A felelmeimet legyoztem. Nem felek semmitol sem, de valamiert akkor megis feltem. Ilyen ritkan fordul elo velem.

Aztan most a sorozatnak volt egy erzelmesebb pillanata es elsirtam magam. Nem emlekszem, hogy utoljara mikor sirtam.


Nem vagyok elmehibbant, sok embernek tanacsokat szoktam adni, akar felnotteknek is. Mar egy eletet is megmentettem es par gondolkodasmodot is megvaltoztattam pozitiv iranyba. Empatikus, tolarens ember vagyok. Mar van eletcelom es fogom is teljesiteni. Az alabbiakat azert irtam le, hogy teljes osszkep alakuljon ki rolam. Sajat elmeleteim vannak az eletrol.



Mi tortenik velem? Ugye nincs velem semmi baj?



Az ekezetekert elnezest kerek, a szamitogeprol valo kommunikacio nem lehetseges most.

Ha barmit nem ertenek, elmagyarazom.



2014. dec. 29. 23:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Talan ott demoralizalhattak egyreszt a gondolkodasmodomat?
2014. dec. 29. 23:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt az utolsót nem értem? Hol demoralizálhattak? A TV-ben?
2014. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!