Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés? Sikerült?

Beágyazódási vérzés? Sikerült?

Figyelt kérdés
sziasztok.5hónapja próbálkozunk semmi eredménnyel.de most észrevettem valamit.a nemvárt 28-án lenne (mindeig szinte percre pontos)de 26-án barnáztam.hát soha nem történt ilyen ezért furcsa.lehetséges h beágyazódási vérzés?hallottam erről már...ezesetben mikor mutatná a teszt leghamarabb?érdekel minden tapasztalat és okosság
2015. máj. 27. 00:47
1 2
 1/17 anonim válasza:
6%
Barnáztál, azaz sz@rtál. De mi köze ennek a vérzéshez? Megvágod magad, vérzik a kezet, elmész a vécére és dobsz egy barnát, aztán megvan a beágyazódás?
2015. máj. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szeretjük az ilyen igényes hozzászólókat. Kedves első NEM vicces amit írtál.


Kedves kérdező,én is hasonló cipő ben járok,csak nekem a nemvártig még van 4 nap.Sajnos úgy tudom,hogy a beágyazódásos vérzés hamarabb történik.Viszont ha nem jön meg idöben másnap reggel első vizeletből tesztelhetsz.Szurkolok,sok sikert :)

2015. máj. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm az intelligens választ feldobtad a napom.

második:Köszi a normális választ.én is szurkolok neked :)

2015. máj. 27. 08:12
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van még 3-4 napom nem vártig, de én nem tapasztaltam semmit, bár ez semmit nem jelent szerintem... én szombat reggel tesztelek :) hajrá!!
2015. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél volt beágyazódási vérzésem pár nappal a pozitív teszt előtt. Lehetséges.
2015. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
(Második) Köszi utolsó adtál egy kis reményt. ;)
2015. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
most már én is kezdek izgulni, és reménykedek :)köszönöm a válaszokat, mindenkinek szorítok nagyon :) én megpróbálom kibirni hogy hétvége után teszteljek mert akkor már tuti hogy mutatná ha sikerült :) nem lesz egyszerű
2015. máj. 27. 11:12
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem ovulációs és beágyazódási barnázásom is volt. Most vagyok 5+7 napon :)
2015. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szuper, gratulálok :) mikor lett pozi a teszt? :)
2015. máj. 27. 13:35
 10/17 anonim ***** válasza:
Május 14 volt a menzeszem időpontja. Május 8 volt beágyazódás, rákövetkező hétfőn pozitív a 25 ös teszt. Sok sikert.
2015. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!