Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek ezeket a teszteket?

Megnéznétek ezeket a teszteket?

Figyelt kérdés
Sajnos megjött több mint 1 hét késéssel, nincs baba :( Szerintetek is egyértelműen pozitívak? Nem lehet, hogy tévedtek a tesztek?
2015. máj. 27. 17:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Létezik, hogy 4 teszt tévedett?.. Lehet, hogy hülyeséget írok de nem lehet, hogy az van a dologban, hogy olyan Hcg szint mérést csináltak ami csak egy bizonyos ml felett mutat pozit? És nekem meg nagyon alacsony lehetett mert doki után 1 nappal megjött.
2015. máj. 27. 20:41
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. máj. 27. 20:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a tesztek tévedtek, kémiai terhesség lehetett.
2015. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha kémiai terhesség volt, legközelebb érdemes lehet szedned utrogestant, illetve a progeszteronszintedet emiatt én megnézetném 21. napi vérvételből.


Amit otthon magadnak csinálhatsz, hogy ovutól iszol napi 1-2 csésze palástfű teát, és csak akkor hagyod abba, ha megjön, vagy ha már tutira negatív lett a teszt, és nincs baba (mivel eltolhatja a menzeszt). Ha pozitív a teszt, akkor lrdemes tovább inni a 12. hétig.

2015. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat. Ha teherbeesek menjek azonnal dokihoz utrot iratni szerintetek?
2015. máj. 27. 22:29
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező.

Sajnos én is igy jártam mint te.

Nekem is volt 5-db fúl pozitiv tesztem még ráadásul csináltam 1 digitáli tesztet az is kimutata h,4-5hetes terhes vagyok nagy volt az öröm.

Mivel volt már vetélésem el mentem az orvoshoz csinált hüvelyi ultrahangot és ott meg nm látott semit se méhen kivülit,sem méhen belülit.És 2 napra rá meg jött a mensesem 😞 ezek szerint nállam is kémiai terhesség volt.

Vagy hamar abba hagytam a barátcserje kapszulát.

2015. máj. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!