Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nem tud megrepedni a...

Akinek nem tud megrepedni a szép nagy érett tüsző, annak lehet megoldás a tüszőrepesztő inyekció? Más megoldás nincs erre?

Figyelt kérdés
Vagy máshogyan nem lehet ezen segíteni?
2010. febr. 26. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Talán a természetgyógyászat, ami homeopátiásan segíthet. Van pár jó gyógynövény, amik meddőség kezelésre jók. A tüszőrepesztő viszont segíthet, de vigyázz, mert pár napig álpozitív lehet a terhességi teszt tőle.
2010. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeretnék máshogyan segiteni magamon, hogy esetleg meg usszam a mütétet.
2010. febr. 28. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen műtétet?????
2010. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja bocs nem írtam részleteket. Átjárhatósági mütétet akar a dokim csinálni. De mi van akkor ha csak nem tud a tüsző ki szabadulni és a mütét meg felesleges lenne.
2010. febr. 28. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a tűsző nem tud kiszabadulni,arra nem csinál átjárhatóságit,hisz a petevezetőnek semmi kötze a kiszabaduláshoz.A tüszőrepesztőszuri pont olyan és annyi hormont tartalmaz,ami megfogja repeszteni a tüszőt!Ha mégsem (de ezt kétlem),akkor mást talál ki a doki.De az átjárhatóságit akkor csinálják,ha van peteérés,ki is szabadul a tüsző,és ennek ellenére sem lesz terhesség.Na ott már lehet ludas a petevezető.De ezt sem 1 ciklusban próbálják.Ha nem haragszol,leírom én hogy jártam.3 évig nem estem teherbe,meddőségin uh-al követték a ciklust,volt peteérés,de nem lett baba.Ez volt 3 hónap.Aztán 1 lépés tovább.Kaptam érlelőket(otthon magamnak adtam hasfalba),majd az adott napon a repesztőszurit a helyi kórházban kaptam meg és aznap kellett együttlenni.Ebből 6 hónap volt,és ha ez is sikertelen (na itt ugye biztos a peteérés,és a tüszőrepedés,biztos az időpont,6 hónap az 6 hónap,ha itt nincs baba,akkor a petevezető lehet a ludas),csak ezután jött(volna) az átjárhatósági.Nos 3 ilyen szuris hónapon voltunk túl,mikoris kicsit feladtam,és nem mentem a 4. ciklusban a szurikért.Aztán a férjem meggyőzött,hogy csináljuk végig,már csak 3 hónap van,ha nem sikerül,mehetünk tovább,és ha máshogy nem,majd beültetnek nekünk babócát.Meggyőzött,de mivel épp elmúlóban volt a mensim,oda pedig az első napján kellett menni,így még egy hónap pihi következett,vártuk teljen el gyorsan a hónap,jöjjön meg,és menjünk,folytassuk.Aztán csak nem jött meg,csak nem jött meg,már 10! napja késett,de nem akartam tesztet venni,hiába unszolt a férjem,csalódtam már eleget.Végül csak vettem egyet,és olyan pozitív volt,hogy nem emberi.Úgyhogy fel a fejjel,nem lesz még műtét,kitartás,én drukkolok neked!
2010. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm a válaszod és nagyon örülök, hogy nektek már sikerült! Azért alakult az én helyzetem így ,hogy a következő ciklusban valószinü, hogy műtet , mert most nézte végig a dokim a peteérésemet. Két tüszőrepesztőt is kaptam most. Edddig is jártam ellenörzésre, mert clostis vagyok, csak így lett rendesen pém igazábol. Csak eddig nem tudtuk, hogy nemnagyon akar megrepedni. Én is erre jutottam, hogy akkor meg kellene még próbálni a tüszőrepesztőt, csak félek a cisztásodástol. Már nem tudom mi tévő legyek. Lehet feleslefóges a mütét, ha tösző nem tud megrepedni csak. Most várok, aztán beszélek az orvosommal.
2010. márc. 1. 16:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj,de a dokid úgyis tudni fogja mit mikor:)Sok sikert!
2010. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!