Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiderült, hogy Pco-m van....

Kiderült, hogy Pco-m van. Ebben a hónapban kezdődött a "rásegítés" duphastonnal, utána Clostylbegyttel, meg is érett egy szép nagy tüsző, majd tüszőrepesztő szuri. Karácsonyra várom, hogy megjöjjön. Mennyi esély van a babásodás sikerére?

Figyelt kérdés

Akinek van valami hasonló történe, az kérem írja le nekem segítség, és bíztatás révén.

Köszönöm!


2008. dec. 19. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5 évig küzdötünk avval hogy babát szeretnénk, sok orvost megjártunk.idén!juniusban találtunk egy megfelelő dokit kiderült hogy PCO-s vagyok addig senki nem vette észre a cisztás petefészkem...Aert levakartam magamrol a bört is.Okt ota szedek meforalt ekkor már irt a doki duphastont hogy megjöjjön,novemberben clostilt szedtem és tegnap+ma POZITÍVOT teszteltem:))))
2008. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is pcom van, és ez volt az első clostis hónapom. Nekem is Karácsony környékén nem kéne megjönnie. Nagyon szorítok Magunknak! Szerintem minden esély megvan rá hogy babás legyél. Érzel valamit (bár még tán korai)? Neked a Closti mikorra tette a pé-t?

Drukkolok Nagyon!!!!!!!!

2008. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. válaszolo:irtam neked privit
2008. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elvileg nekem kb.10-11ére tette a pé-t, amit néztünk is ultrahangon.

Remélem összejön....

Már nem győzöm számolni a napokat, h teszteljek...

Köszönöm a válaszokat!

'.hozzászóló: én nem kaptam, v nem látom a privi üzit, nem tudom miért...valamit elrontottam?

2008. dec. 19. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!