Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes tesztelni? 4. napja...

Érdemes tesztelni? 4. napja késik, de még nem teszteltem. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

27-én kellett volna megjönnie, de eddig semmi, sőt az 1-1,5 hetes megelőző cicifájdalom is elmaradt, illetve ma kezdenek duzzadni. Kb 4 max 5 óránként éhes vagyok.


A mai napot végigettem, most is jól esne de ilyen későn már nem szeretnék... :)

Az orrom is érzékenyebbnek tűnik - ez a páromnak is feltűnt és megjegyezte, hogy talán terhes vagyok, így elültette bennem a "mi van ha" érzést.

Görcseim nincsenek, semmi jele annak, hogy meg akarna jönni, a bal petefészkemnél érzek néha kisebb szúrásokat ami olykor a hüvelyembe is sugárzik.


Április 26-án volt az előző vérzésem, az ovulációt pontosan nem tudom (mert valamelyik hónapban korábban volt a szokottnál a tojásfehérje, de nem emlékszem, hogy most vagy még áprilisban, de durván 12-17-e között szokott lenni. ha május hónapban volt az ennél korábbi, akkor már meg kellett volna jönnie) május első felében voltunk együtt a párommal megszakítással. Napra pontosan ennek az idejére sem emlékszem sajnos, mert kicsit sok minden volt a fejemben az utóbbi hetek-hónapokban.


Mi a véleményetek? Érdemes ellőnöm egy tesztet?


Még nem tervezzük a babát, de ellenünkre sincs, örülnénk neki.


2015. máj. 31. 22:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Természetesen nem zárom ki a hormonzavar, ciszta vagy bármi más lehetőséget sem.
2015. máj. 31. 22:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehetséges a baba, amíg késik a mensi sosem kizárt. Nekem 6 napja késett és elmaradt minden mensi előtti tünetem se mell fájás se pocakfájás se semmi és hat napos késésnél erős pozi teszt lett. Nekem aznap kezdett fájdogálni a pocak de csak bal oldalon és inkább folyamatos egy pontban érződő tompa fájdogálás volt, és elkezdtek fájdogálni a melleim.


Ha gondolod egy tesztet megér :)


8hkm

2015. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha késik akkor persze hogy érdemes tesztelni. Akár már most délután.
2015. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma délutáni teszt negatív lett sajnos.

Köszi a válaszokat! :)

2015. jún. 2. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!