Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most jövök a nögyogyaszomtol....

Most jövök a nögyogyaszomtol. Babas vagyok! Ma kora reggel teszteltem lilyvel es negativ lett. Ti mit gondoltok most a lilyröl?

Figyelt kérdés
En ez idaig csak lilyt hasznaltam,es majd minden esetben negativ lett.Egyszer esett az meg hogy 45.percre ra lett nagyon halvany,amit termeszetes fenynel is alig latni! Nemjött meg mar 7.napja,Ezert mentem el dokihoz.Gondoltam a tesztek negak,valami bajom van,annyira faj a derekam,es a mehemet erzem,hogy felvazasra,v. cisztara gondoltam.Hat ilyet! Senkinek nem ajanlom a lilyt! De azert kivancsi lennek hogy nektek be jött az a teszt? Mindig valosat mutatott?
2009. ápr. 29. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nem várt előtt volt lilyvel +


Gratulálok :)

2009. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Gabriel-ben bízom. Gratulálok:)))
2009. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
De jó neked gratulálok meg egy kicsit írigy is vagyok!!!Tüneteid voltak és ha igen mik?
2009. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
GRATULA!!!!:) Én tegnap a pé utáni 10.napon teszteltem lillyvel negatívat,még van egy,de akkor nem fogom megcsinálni. Mindenképp 10-es tesztet akartam,de 5 gyógyszertárt jártam végig és sehol nem volt,azért vettem a Rosmanban lillyt. A nemvártat,te is pé-től 14.napra számoltad?
2009. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok!!!

szerintem ez attól is függ h mennyi hcg termel a szervet, mert nem mindenkinél egyforma lehet ezért nem mutatta ki

2009. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gratula!

nekem a lily már kétszer mutatott pozitívat és sajna nem voltam babás. NEm megbízható teszt, valóban.

2009. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz en nem probaltam a lily-t de nekem tobb fajta teszt is negativat mutatott. Probaltam a nemvart napjan negativ lett, utanna 5 nappal szinten negativ. A 9-dik napon mar nagyon ideges voltam es tobbfajta tesztet vettem. Tobbek kozt clear blue-t is mert azt irtak az a legjobb. Hat nekem ekkor sem mutatott ki a teszt semmit pedig volt ott qupido, first response valami preg...akkarmi (bocsi mar nem emlekszem) na meg a clear blue. Aztan a 12 napon keszultem dokihoz de gondoltam elsutok elotte meg egy tesztet. Clear blue volt az es halvanyan, de nagyon halvanyan lett pozitiv. Nem mindenkinel termelodik egyforman a hcg es nem mindenkinel valasztodik ki egyforman a vizeletbe. de koszi, hogy megosztottad itt az infot ezzel kapcsolatban mert a kovetkezo babanal lily-t nem veszek. :) GRATULALOK es boldog babavarast!
2009. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A tegnapi lilly-s kérdés te voltál? Tudod a később lett pozi.

Gratulálok!

2009. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Gratulálok! Nekem a lily mindíg bevált, amikor nem volt baba egyértelmű negatív lett, amikor babás lettem, a nem várt előtti nap délután gyönyörű egyértelmű pozitív lett, nem is olyan halványan. Nekem bevált.
2009. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!