Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fém íz érzés, émelygés,...

Fém íz érzés, émelygés, hatalmas étvágy és sűrű pisilés. Érdemes tesztelni? Ha terhesség miatt vannak tünetek akkor már a teszt is kimutatja?

Figyelt kérdés
A mellem is érzékeny de inkább csak a jobb. Tegnap reggeli után borzasztó fém íze volt a számnak és émelyegtem órákon keresztül. Ma pedig nem győzök járni pisilni. Voltak valakinek hasonló tünetei?

2015. jún. 1. 07:55
 1/6 Rittanddel ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt amikor tényleg terhes lettem, csak a meg fog jönni érzés. Terhesség előtti hónapokban én is mindenbe beleláttam. Terhességi tesztet a mensi kimaradása napja előtt nem érdemes, nekem mensi kimaradása utáni 2 naptól is 1 hétig csak nagyon halvány csík volt.
2015. jún. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod? Nekem menzi körül nem volt tünetem pedig szép erős lett a második csík mikor kimaradt.
2015. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor (nem) kellene megjönnie, mert most hamarabb volt peteérésem. (teszteltem) a ciklusom 7.napján volt nagyon szép erős ovu tesztem. Elég fura ilyen még sosem volt. Nem is tudtam, hogy lehet ilyen korai peteérés is. Ha az eredeti dátumot nézem akkor még van 7napom a nemvártig
2015. jún. 1. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdemes megvárni hogy megjön-e de ha két hete volt péd végülis kimutathatja.
2015. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát érdekesen alakulnak a dolgok. Azt hittem délelőtt,hogy megjött mert mensi szerű "megfogjönni" érzésem van mióta felkeltem. Ráadásul arra keltem hajnal 6 kor hogy majd éhen halok. Soha nem szoktam reggelizni. Kaja után megittam a szokásos reggeli kávémat, ami után olyat hánytam hogy még a szomszéd városban is meghallották. Úgyhogy vagy terhes vagyok vagy erős gyomorrontásom van :D
2015. jún. 2. 10:38
 6/6 anonim ***** válasza:
végül mi lett?
2015. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!