Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ebbol lehet meg baba?

Szerintetek ebbol lehet meg baba?

Figyelt kérdés

A parommal multhet elott es elotte voltunk egyut(bocsanat most id.pontot nem tudom megmondani).

Ezen a heten 2-3napig barnaztam,hanyingerem volt mindennap,gorcsolt az alhasam es nagyon sokszor olyan mellegem volt,azota puffadt a hasam(nem kepzelem be magamnak,hiszen eddig nem is gondolkoztam ezen,csak most tunt fol)nem ertettem mi ez.

Sokan mondtak,hogy lehet beagyazodasi verzes,amit nem hiszek,mivel 2-3napig tartott,ennek ellenere is biztattak,en nem tudom milyen a beagyazodasi verzes elso baba lenne.


Mondtak hogy veteles,azt tudom hogy nem mert akkor erosebb lett volna es omlott volna a ver belolem,amit persze csak mondtak nekem.


Mondtak,hogy hormon problema,de milyen?



2015. ápr. 16. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Teszt?
2015. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen vettem,multheten csinaltam,de negativ lett.

Lehet tul koran csinaltam?

Kesobb volt pem?

Vagy kesobb agyazodott be/agyazodik be?

Vagy csak egyszeruen nem vagyok terhes!

2015. ápr. 16. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,már meg is válaszolgattad ezek a lehetőségek vannak.

Mikor kellett volna megjönni?

Ha múlt hét előtt voltatok együtt,akkor a múlt heti tesztelés korai volt.

2015. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!