Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt voltak terhess...

Szoptatás alatt voltak terhességi tüneteid, vagy ilyenkor nem igazán van?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem voltam terhes szoptatás alatt. Vagy mi a kérdés?
2015. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azoknak szól,akik voltak
2015. jún. 1. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs kifejezett összefüggés a szoptatással, van, akinek erős tünetei vannak, van, akinek nincsenek, de ez azokra is igaz, akik nem szoptatnak. nekem minden terhességemnél egyetlen tünetem volt a vérzés kimaradásán kívül, a fogantatás utáni napokban mellbimbó-érzékenység, esetleg annyi mg, hogy hirtelen mozdulatnál vagy emelésnél kicsit éreztem a méhem. Így volt az első terhességemnél is, és így volt annál is, ami szoptatás alatt sikerült:)
2015. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is szoptatok már 1,5 éve. És kis tesót szeretnénk.

Annyi a tünetem hogy érzékeny lett a mellbimbóm, ami eddig még sose volt. Szóval szerintem hétvégén tesztelek, ha addigra nem jön meg.

Ti is próbálkoztok? :)

2015. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mi úgy fél éven belül próbálkoznánk. csak feltűnt,hogy nem emlékszem mikor is volt meg utoljára. elég kis esély lenne rá, de ahogy próbálok visszaemlékezni,szerintem már késik. mivel még nem terveztük,nem is tartottam számon,mikor volt meg.
2015. jún. 1. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen ez ismerős szitu :)

Hát ha úgy véled h már késik akkor egy hét múlva tesztelhetnél egyet, háthaa

2015. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen az lesz :-)
2015. jún. 1. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!