Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aviva torna mennyire hatásos?...

Aviva torna mennyire hatásos? Valaki el tudná küldeni nekem a gyakorlatsorokat?

Figyelt kérdés
Januárban volt egy vetélésem és azóta már elkezdtünk újra próbálkozni,de sajnos eddig sikertelenül.Használ ez a mozgásforma?Érdemes kipróbálni?
2015. jún. 1. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy hastancos ismerosom, aki tavaly oktober vegen meselte, hogy egy csomo fiatal tanitvanyat vesziti el, mert a beiratkozas utan par honapon belul teherbe esnek.


Lombikra keszultunk iden tavasszal, de novemberben belevagtam en is a hastancba. Az elso honapban terhes lettem.


29 hkm

2015. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es jól írja, a hastánc ugyanazokat a területeket mozgatja meg, mint az aviva.


Rengeteg az avivás sikertörténet, nekem más miatt segített, rendberakta a ciklusomat pcos után, amúgy én is hastáncolni jártam, miután az oktatáson mondták, hogy az tökéletes alternatívája.


Szóval hastáncos gyakorlatokat nézhetsz youtubeon, vannak fent woroutok, illetve javaslom a kiegészítést a fertility yogával, és akkor tényleg ugyanazokat a területeket mozgattad meg, mint az avivával.

2015. jún. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!