Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy miután a partner...

Létezik, hogy miután a partnerem belémélvez, egy csepp ondó se folyik ki a hüvelyemből?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom elképzelni! Biztosan elélvez? Esetleg vazektómiája volt?
2010. febr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van akinek nagyon kevés az ondója, de ez alkalmomszerű, néha van, néha nincs.
2010. febr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
létezik: [link]
2010. febr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a páromnak mindig nagyon sok spermája van, és volt olyan hogy vagy fél órát felrakott lábakkal feküdtem, és utána semmi nem jött ki, meglepödtem , persze órákkal késöbb azért szép lessen mint egy fehérfolyás kijött, de annyira érdekes volt. de minél tovább van égben a lábam annál kevesebb jön ki.

de mi a gyereket egy gyors menettel csináltuk amikor egyböl kijött minden.(csak minimum egy nem)

2010. febr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Szerintem is csak "szimulált"! Egészséges a párom, minden rendben van vele, eddig ilyen még nem fordult elő! Ismerem amikor később folyik csak ki de most később se, szeretkezés után fekve maradtam (vízszintesen).
2010. febr. 27. 10:19
 6/10 ketteske ***** válasza:
Ez elég otromba dolog lenne tőle. Beszélj vele, kérdezz rá! Bizots, hogy tőle akarsz gyereket??? Hogy lehet így átvágni valakit?
2010. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Létezik olyan jelenség, hogy retrográd orgazmus. (keress rá a neten.) Ilyenkor a kilövellt ondó a prosztatából nem a húgycsövön kifelé folyik, hanem visszafelé, a húgyhólyagba. Sok minden okozhatja, pszichés állapot és cukorbetegség is. Nem lehet, hogy ez történt a pároddal, nem pedig színlelt orgazmus?
2010. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már rákérdeztem. Állítja, hogy belémélvezett! Fáradt volt aznap este, csak mondtam, hogy pé-em van és most kell szexelnünk, mivel babát szeretnénk!
2010. febr. 27. 11:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják száraz orgazmusnak!!
2010. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó tanács: soha ne mondd neki, hogy szeretkeznetek KELL. Hihetetlenül lelombozó hatással van a pasikra. ha péd van, akkor csábítsd el, de meg ne említsd neki, hogy épp pé-d van.


Saját tapasztalat. Hónapokig szenvedtünk ezzel a férjemmel, aki pont akkor nem tudott teljesíteni, amikor "kellett" volna. Aztán észhez tértem és beláttam, hogy épp olyan tisztességtelen tőle orgazmust elvárni, mint neki tőlem. Még akkor is, ha babát akarunk. Onnantól kezdve aztán nem mondtam neki, mikor "kell", de amikor eljött az idő, levettem a lábáról. És láss csodát: nem volt gond a teljesítményével. :-)


33h km

2010. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!