Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jostesztelok megneznetek a...

Jostesztelok megneznetek a tesztem?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 6. dpon es eloszor csinalok jostesztet!

Ilyen lett a mai tesztem ez jelent valamit vagy semmit?

Ugy ertem lehet babas vagyok vagy ez normalis a 6. dpon?

Koszonom hogy megnezitek!


[link]



2015. jún. 4. 11:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves utololso! Ha erosodni fog akkor az adhat remenyt ha nem akkor passzolom a kerdest😊 marmint akkor fogalmam sincs mi ez a vonal???😊😊
2015. jún. 4. 15:22
 12/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni lehet fontos, hogy nem reggeli pisibol csinaltam hanem a masodikbol kb 2 orara ra! Lehet akkor azert ilyen..jajj nem tudom! Kar volt kiprobalnom!😊😊
2015. jún. 4. 15:24
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Jóstesztelni reggel kell! Azért van mâsodik csík mert már a szervezet elkezdte a köv.havi petéket érlelni.
2015. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Rendben! Koszonom! Ezt reggel 10kor csinaltam de ugye voltam 8kor pisilni! Reggel megcsinalom elso pisibol😊
2015. jún. 4. 22:14
 15/15 A kérdező kommentje:

Ha valaki olvassa meg babas vagyok:)))

10. dpon mar pozitiv volt a tesztem es ami erdekes a josteszt nem erosodott:)))

2015. júl. 6. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!