Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor szerintetek mikor...

Most akkor szerintetek mikor volt/van peteérésem?

Figyelt kérdés
Többféle kalkulátor szerint tegnap volt,ellenben én már tapasztaltam vasárnap is nyúlós nyákot.Azt hittem az volt a nap,mivel a rendszertelen ciklusaim miatt elkezdtem a cickafarkot inni,és az pont 14. nap lett volna.Erre tegnap ismét ilyen nyákom volt.Most nem tudom mi van.
2015. jún. 5. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A gépekre, kalkulátorokra ne számíts, kiszámítják a ciklus közepét, semmi más. A tested jelzéseit figyeld! Vagy vasárnap vagy csak most volt ovud, vagy mindkétszer :P :)
2015. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rendszertelen ciklusodnak mi az oka?

Az orvosod ajánlotta a cickafark teát?

2015. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából a rendszertelent úgy értettem,hogy elhúzódik,és nem jó így hogy kb 34 napos,ez csak most van így régebben ez nem volt jellemző.Ez ha sikerül a 3. baba lesz. Spirálom volt,amióta levette,azóta ilyen hosszú.Még az előző terhességnél ajánlották a cickafark majd palástfű teát az akkor be is vált.A kalkulátorokat illetve számolást azért alkalmazom,mert 2 gyerek mellett másképp azt se tudom milyen nap van.Emellett figyelem magam meg iszom a teákat.Az hogy pl hőmérőzzek esélytelen,mert tuti az esetek többségében előbb kell futni valamelyik gyerekhez.
2015. jún. 5. 11:58
 4/4 A kérdező kommentje:
És akkor ennek tudatában van esély szerintetek?múlt pénteken,vasárnap,e hét hétfőn,csütörtökön voltunk együtt.A ma még belefér?
2015. jún. 5. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!