Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell a ciklus.hu-n...

Hogy kell a ciklus.hu-n elkészíteni a saját diagrammomat? Nem sikerült eligazodnom benne, lehet, hogy béna vagyok, de hosszas böngészés után sem sikerült odaevickélnem. Számomra nem egyértelmű.

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd le, mit csináltál eddig, jó?
2010. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Közben pedig írom a választ.


Amikor bejelentkezel, azonnal a naptárnézetbe kerülsz. Adott napra kattintasz bal gombbal, a Nap részleteit választod, majd beírod az adatokat pontról pontra. ne felejst el közben folyamatosan elmenteni (az oldal alján van az Adatok mentése gomb).


Ha beírtál mindent, akkor a bal oldali oszlopban keresd meg a Ciklus-diagramm linket, kattinst rá, és máris bejön a görbéd. :-)

2010. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát, amikor beütöttema keresőbe, h cilus.hu, bejött egy tájékoztató jellegű bla, bla, ahol regisztráltam.De onnan nem engedett egyszer sem tovább lépni, nem is voltak olyan lehetőségek megadva.Valamit rosszul csinálhattam.De megpróbálom újra.Meg megpróbálok figyelmesebb lenni.De majd még kérek segítséget, ha nem boldogulok.Köszi!
2010. febr. 28. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!