Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Először is nem vagyok egy csitri. A barátommal mindig védekezünk szex közbe is. De most kicsit felelőtlenek voltunk és félek hogy teherbe eshetek. Kérlek normális válaszokat adjatok. Szóval elélveztettem a barátomat és a kezére ment a sperma. A tenyerére meg az ujjai tövébe talán kicsit az ujja közepéig, de szerintem az nem. Letöröltem onnan ahova ment és utána par perc múlva elkezdett ujjazni de nem ment fel teljesen az ujja. Majd két három perc múlva elkezdett rendesen ujjazni de szerintem akkorse ment fel tövig az ujja. Meg azt mondta nemis voltam nedves meg a keze száraz volt mikor hozzám ért. Félek hogy teherbe eshetek :( lehetek így terhes? Most kell jövőhét hétvégén megjönnie. 18/l

2015. jún. 7. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Az emberi kéz nem a legjobb közeg a spermiumoknak ráadásul le lett törölve nem?

Viszont legközelebb jobb a kézmosás.


Nyugodtan hivd fel az ügyeletet amúgy de lehet ők is azt mondanák, hogy felesleges lenne a 72 órás tabi. Viszont ők biztos, hogy jobban tudják, mint én. Ha valami aggaszt akkor mindig a legjobb tenni ellene.

2015. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Levegőn elvileg elpusztulnak, de időt nem tudok, hogy milyen gyorsan. Ráadásul letöröltétek. Én ebben nem hiszek, hogy így teherbe lehetne esni. Túl sok véletlen kellene hozzá, ráadásul a levegő és törlés az állományt is tönkretette. Az ép spermiumoknak is "életveszélyes" az út felfelé, max. erőbedobással, nemhogy ilyen akadályokon át... én ezt kizártnak tartom.
2015. jún. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen lelett törölve, de a 72 óra már rég elmúlt
2015. jún. 7. 11:23
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg szerintem, tényleg nem hiszem, hogy teherbe lehet esni. Főleg, hogy úgy néz ki nem is volt az ujján. Spermium nélkül elég nehéz lenne. :)

1-es voltam

2015. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát jobb félni mint megijjedni :) nem érzem úgy hogy itt lenne az idő a gyerekvállalásra sőt fiatal is vagyok hozzá szerintem és abortuszt meg nem szeretnék :(
2015. jún. 7. 11:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez tényleg így van ahogy Irod de ha 72 óra letelt akkor miben segít a félelem? Majd késik a menzeszed a stressz miatt...

Addig kérdezhettel volna dokit de szerintem ő is azt mondta volna amit mi, csak tőle nyugtatóbb lenne.

2015. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha megjön a menszeszem akkor már nem lehetek terhes igaz?
2015. jún. 7. 11:53
 8/12 anonim válasza:
ne haragudj, de sokak vannak, akik teherbe estek és az első pár hónapba megvolt nekik, és vannak olyanok is, akiknek végig megvolt...
2015. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
3 napig durva erős vérzésem volt kicsit eléggé darabkás, elso nap 5 3cseppes tampont használtam el, a többi nap mindig eggyel kevesebbet.. ugye nem lehetek terhes??
2015. jún. 15. 13:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, nyugalom.
2015. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!