Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 dpon halvany pozi teszt,...

10 dpon halvany pozi teszt, segitenetek?

Figyelt kérdés

Ma reggel teszteltem es nagyon nagyon halvanyan megjelent a masodik csik! Biztosra szeretnek menni ha ma delutani pisibol csinalok egy Clear Blue digitalt akkor kimutathatja?

Azert kerdezem mert mintha regebben olvastam volna, hogy delutanibol sok embernek kimutatta a 10 dpon mikor mas teszt meg nem!



2015. jún. 8. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A vizelet koncentrációja a fontos. Reggel esélyesebb, mivel éjjel nem iszol, kevesebb a folyadék, jobban felszaporodik a hormon koncentrációja. Még sztem ne csinálj délutánit. Inkább mensi idején vesd be a Clear Blue-t. grat :)
2015. jún. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszod! Nagyon halvany a tesztem es utalom a vonalkakat vadaszni igy ezert akartam biztosra menni!

Szoval akkor varok meg de a hasam 3 napja nagyon faj:(

2015. jún. 8. 07:50
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem ez a tesztem reggel a 10 dpon készült ami elég halvány.

[link]

2 napra rá csináltam még egyet és az már ilyen lett :)

[link]

már 11 hetes kismama vagyok:)

Ne izgulj minden rendben lesz!!

2015. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utoloso! Gratulalok! Varok en is 1-2 napot es megismetlem!
2015. jún. 8. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!