Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A facelle teszt csik szokott...

A facelle teszt csik szokott halvany hamis pozitiv leni? Nem hiszem el!

Figyelt kérdés
Megvolt a mensesem maj.19- jott meg.az 5 napon elmult es picit rozsaszines nyakom volt ket napig.peteeres lehetet?azert nagyon halvany a facelle tesztem?
2015. jún. 1. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ritkább a fals pozitív teszt, mint az ellenkezője. Ha kétségeid vannak, várj 1-2 napot, vegyél egy másik tesztet, lehetőleg másik márkát.
2015. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tesztről mutatsz képet?
2015. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezö meg mutatod a teszted?
2015. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Probaltam felrakni de olyan homalyos a kep hogy kar felteni:-/

Egyebkent esett valaki igy teherbe menses 5-6 napjan?lehetseges lenne? Nagyon ideges vagyok emiatt mert egy nagyon fontoa vuzsgalat elott allok!sziv kateterezesre kell menem:-(

2015. jún. 1. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Jónás-napon lehetséges 2. peteérés menzesztől függetlenül. Nézd meg, hogy a tiéd mikorra esett az adott ciklusban (kicsit visszább kell álítani a dátumot):

[link]


Kelleni fog hozzá a születési dátumod, és az időzóna, illetve lentebb állítsd egy hónappal visszább a Start Date-et.

2015. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam a menzesz utolsó napján fogant :)
2015. jún. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek a valaszokat:-)
2015. jún. 2. 11:42
 8/10 anonim ***** válasza:
a Facelle teszt hiperérzékeny ( a névleges érzékenysége ellenére), nekem sokszor mutatott ki olyan biokémiai terhességet, amit semelyik másik teszt sem. egyébként bár ritka, előfordulhat, hogy az LH hormon hatással van a HCG-re (tehát nem csak a HCG az LH-ra), és én simán el tudom képzelni, hogy a Facelle ezt mutatja.
2015. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A valaiszotok reagalasara ma is teszteltem egy Gabrielel es nemtudom eldonteni hogy a masodik csik szurke feher vagy halvany rozsaszin anyira halvany.
2015. jún. 2. 14:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Csinaltal azota tesztet? Mi lett?
2015. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!