Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Figyeljem még magam vagy...

Figyeljem még magam vagy hagyjak fel vele, így hátha előbb össze jön a baba?! Nektek mikor sikerült?

Figyelt kérdés

Már kicsit unom a lh teszteket a hőmérőzést, a negatív teszteket, az "ahh már 3 napja késik tuti össze jött" szöveget.

Rossz mindig csalódni mikor azt hiszem h na most végre tuti sikerült..


Most arra jutottam, hogy nem figyelem magam, elterelem a gondolataimat..

Nektek így előbb jött a baba h felhagytatok mindennel?



2015. jún. 8. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk mikor "csak" úgy együtt voltunk a párommal fél év próbálkozás alatt semmi "eredménye" nem volt. Most, hogy elkezdtem rajzolni a hőgörbémet (és láttam peteérés előtt mikor esik le a hőmérsékletem és úgy időzítettünk) egyből kétcsíkosat teszteltem a hónap végén. A túlparázás viszont mindennél károsabb!
2015. jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem mértem, nem számoltam, nem tesztelgettem sosem, sosem voltunk kötelezően időre együtt, 6. hónapban sikerült.
2015. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sok olyan történetet olvastam már, hogy megnyugodtak, akkor voltak együtt amikor jól esik és rögtön összejött a baba.
2015. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinél más működik. Na nekünk mindegy volt: ha figyelgettem magam, ha nem, nekünk akkor sem jött volna össze természetes úton talán soha az életben, így aztán meguntam, bejelentkeztünk lombikra, elsőre sikerült, 34 hetes terhes vagyok most.
2015. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jött amikor eldöntöttem,ha most se akkor irány a doki.Mentem dokihoz,de már a pozitív teszt miatt.
2015. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az lh tesztjeim egész hónapban negatívok voltak.Mérgemben behajítottam a szekrény hátuljába.Következő hónapban összejött.:-)
2015. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Decemberre rengeteg dolgot szeveztunk a ferjemmel, igy november elehen, mikor megjott a mensim, ugy dontottem, hogy nem homerozok 2 honapig. Persze nem vedekeztunk, mert 'ugysem jon ossze'. Aztan beteg is lettem ra ket hetre, szoval a legkevesbe erdekelt a babaprojekt.


Most 30 hetes vagyok. Igen... novemberben estem teherbe.

2015. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Nagyon jó volt olvasni :)

Várom még az egyéni sztorikat

2015. jún. 8. 19:17
 9/11 anonim ***** válasza:

4 hónapon keresztül megcsináltam vagy 20 tesztet. Teljesen rágörcsöltem. Sehol nem járt az agyam, csak hogy 2 csíkos legyek. Produkáltam a tüneteket. Darabokra szedtem a tesztet, hátha ott az a második csík. A sok csalódás elvette a kedvem. Onnantól kezdve nem érdekelt. 5. hónapban szokás szerint megint késett. Volt még egy kallódó tesztem a fiókban. Megcsináltam, pedig nem érdekelt. Teljesen hanyagul ránéztem, azt hittem jojózik a szemem! Két erős csík!

Most itt szuszog mellettem a 9 hónapos kisangyalom!

Tudom, nehéz betartani, de ne görcsölj rá. Hidd el, jön Ő, ha jönni akar! Sok sikert, és kitartást!

2015. jún. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

[link]


És be jött :) nem figyeltem semmit, mással le kötöttem magam és tessék :))

2015. aug. 1. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!