Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után ki mikor kezdte...

Ovuláció után ki mikor kezdte el érezni, h puffad a hasa ill. szúrkál? (és lett belöle baba! ) Tehát mikortól figyeljem magam? Én kb a 3-5. naptól szurkálok, puffadok ez akkor más lehet? Korai ezt terhességi jelnek gondolni?

Figyelt kérdés

#meddőség #haspuffadás #has szurkálás #terhességi tünet #elsö terhességi jelek #hüvelyi folyások
2014. jún. 12. 17:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Szia.az ovutól szamitva én úgy tudom a 7-9nap a bejágyazodás..onnantól még 4.nap..de ha tévedek bocsika:-)elvileg ha sikerült a nem vart elött 1héttel akinél jelentkezik a beágyazodas tünet akkor van pecsételö vérzés,de ezt nem mindenki tapasztalja meg:-)de drukkolok neked:-)
2014. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Nekem ovukor is eléggé markáns szúrkálásaim voltak vagy 2-3 napig, aztán egy hete is vannak hasi tüneteim az álmosság, szorulás mellett. Tegnap reggel teszteltem halvány pozitívat, ma kellett volna megjönnie. Ha erősödik a tesztem, arra a következtetésre kell jussak, hogy korábban is vannak tünetek, mint a 6.hét.
2014. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképpen csinalj még egy tesztet,ésha az erösebb irány a doki:-)szurkolok.:-)
2014. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Köszönöm, vettem ma tesztet, reggel ismétlek. Olyan furcsa a méh húzódása/fájdalma, gondolom, ez az mindjárt megjön érzés. Megnyugodni csak akkor fogok, ha hallom majd a szívét dobogni.
2014. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Elhiszem:-)én is kételyek között mozgok most:-)de njgyon drukkolok irj ám:-)
2014. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
a 2 csík, az 2 csík! :) Mindegy, h erös vagy gyenge! :) Gratulálok én is! Hát nekem ovukor nem volt szúrkálás, de kb múlthét sze-pén lehett. Akkor voltunk is együtt és hétfö óta néha szúrkálok, puffadok, fokozottabb a váladékozás is, söt a mellem sem feszült, pedig régen szokott ilyenkor már! Ma viszont semmit nem éreztem és a váladékozás is abba maradt, söt kezd nöni/feszülni a cicim, szóval úgy tünik most sem lett semmi... :( :(
2014. jún. 12. 21:50
 7/42 anonim ***** válasza:
Szia na miujsag??
2014. jún. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

A mai is pozitív, másik fajta teszttel csináltam. :)

Csak az zavar, hogy csak egy hangyányit erősödött.

A mellem bedurrant, és tényleg eresebb. A hasam is fájdogál, több pihenés kellene. Első baba, és minden apróság ijesztő tud lenni.

Veletek mi újság?

2014. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Ez mar tuti gratula:-):-)hát én nem tesztelek még,nem merek még:-(nem akarok csalodni megint:-(megvarom18át hátha most 28njpra jön..amugy a melleim nekem is nagyon érzékenyek meg fáj a hasam mintha meg akar jönni érzés,de semmi.a 21napra nem jött meg utan vagyok ma én is 3nappal..
2014. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

2. válaszolótól kérdezném :) és mikor kezdett a melled bedurrani ill eresedni? Hány nappal ovu után? Teszt elött nem volt vele semmi?

1. válaszoló: na mi újság, még nem jött meg? Neked van vmi tüneted? Drukkolok nagyon!!! :)

2014. jún. 13. 23:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!