Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindig a tojasfeherjes folyas...

Mindig a tojasfeherjes folyas elotti nappvan peteeres?

Figyelt kérdés
nekem teltnesen ossze vissza van minden honapban egyszer 1-3napig ilyen folyas, tehat akkor nem is tudom kiszamloni a termekeny napokat??
2015. jún. 8. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a peteérés maga a tojásfehérjés napok alatt zajlik. Nem? Nekem mindig ugyanabban az időben van, 2 mensi közt középidőben.
2015. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat en mar nem tudom.... Januar ota irom h mikor vn tf egyszer mensi elott egyszer mensi utan.... Pedig a ciklusaim max 1-2 nap elteressel idoben jonnek... Ez a honap kivetel most pont kozepen volt tf...
2015. jún. 9. 00:09
 3/3 anonim ***** válasza:

A nyák figyelése nem ad 100 százalékos képet az ovuról. Erre inkább az ovu teszt vagy a hőmérőzés való.


A tojásfehérjés nyák általában azt jelenti, hogy próbálkozik megrepedni a tüsző. Ha mondjuk 2-3 napig tart, akkor a legutolsó - általában legbővebb folyású napon vagy azt azt követően van az ovuláció.

2015. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!