Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az áttetsző, tojásfehérjés...

Az áttetsző, tojásfehérjés nyák megjelenése után mennyi idővel van peteérés, tüszőrepedés?

Figyelt kérdés

Akkor? Aznap?

Olvastam olyat is, hogy az ilyen nyák megjelenése után a 3. napon van tüszőrepedés....


Segítsetek...


2014. aug. 12. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
a tojásfehérjés nyák utáni első száraz napon van. no most h ez kinek mikor jön el, az változó. van akinek másnap, van akinek 3 nap múlva. mindenesetre a nyák megjelenésekor érdemes elkezdeni többet akciózni!
2014. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha akciózunk, honnan látjuk, hogy száraz vagyok? :D
2014. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már a nyák idejétől kezdve bőven akcióztok több napon is, akkor nem mindegy, hogy mikor van a száraz? :-)
2014. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 nap a nyák, az utolsó napon szokott ovum lenni.
2014. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ne ezeket figyeld, inkább szexeljetek 2 naponta, mert a spermák több napig is életképesek, így jó eséllyel találkoznak a petesejttel. Ne a folyást nézd, tök fölösleges ennyire figyelned magad, ettől nem leszel terhes, csak rástresszelsz és nem esel majd teherbe. Élvezzétek, hogy védekezés nélkül szexelhettek, hidd el úgy hamarabb leszel terhes, mintha ennyire a biológiát nézed.
2014. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

HOgy mikor van tüszőrepedés azt senki sem tudja pontosan.

A termékeny típusú nyák azt jelzi, hogy "termékeny vagy".

Ha három olyan nap volt egymás után, amikor már nem tapasztalod ezt a nyákot, tehát nála ragadósabb, szilárdabb, vagy éppen semmilyen nincs, az azt jelenti, hogy megvolt a peteérés.

De hogy pontosan melyik napon, azt nem tudni.

Termékeny nyáktípus néha 3-5 napon át is tart, de van, akinél csak 1-2 napig.


Off: aki rendszeresen figyeli magét, az meg tudja különböztetni a nyákot és a kifolyt ondót.

2014. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!