Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy a sziv betegsegem...

Lehet hogy a sziv betegsegem miatt nem estem teherbe? Minden remenyem meghalt! :- (

Figyelt kérdés
Alapbol volt egy kis szivritmus zavarom rosszabul lettem az utobi idoben es teljes kivizsgalas utan tobb mint valoszinu koszoru erem van jovo honapra vagyok bejegyezve kateterre .lehet emiatt nem sikerult a baba?mert nogyogyaszatileg rendben vagyok.es a kateter utan meg bevallalhatok egy terheseget?ossze tortem nagyon lelkileg elmondhatatlan nem kivanom senkinek.olyanok valaszat varom akik hasonlo helyzetben vanak/voltak.koszonom szepen elore is a valaszokat.
2015. jún. 9. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A kettőnek semmi köze nincs egymáshoz. Az lehet, hogy veled minden rendben, de a pároddal is ? A dokit, illetve egy nőgyógyászt kellene megkérdezni, szerintem nem kizáró ok a katéter, esetleg nem szülhetsz simán.
2015. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kardiologian csak anyit mondtak hogy szuneteltesuk a baba projektet.:-(
2015. jún. 9. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hisz terhesen nem fognak megkatéterezni, de katéter után még lehetsz terhes. Ne keseredj el, minden rendben lesz.
2015. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annak, hogy nem esel teherbe, semmi köze a koszorúér-betegséghez. Ugyanakkor míg nincsen rednezve, a legkevésbé sem ajánlott a terhesség, hiszen eleve többletterhelés a keringésnek, és az állapotod könnyen dekompenzálódhat. Ha megsztentelik, akkor simán vállalhatsz gyermeket, nyugalom. Örülj neki, hogy nem estél így teherbe.
2015. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen orulok hogy jelenleg nem vagyok terhes ,de meg ez sincs kizarva!

Mert ugye mig nemtudtuk hogy mi a baj nalam probalkoztunk nemgondoltuk hogy ilyen nagy a baj :-(

En attol felek hogy a kateter utan azt fogjak mondani hogy nem vallalhatok terheseget.

2015. jún. 9. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!