Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos vagyok, és csak egy is...

Pcos vagyok, és csak egy is reménysugárra vágyok. Babát szeretnék. Elkezdtem diétázni, hormonlabor eredményem után kell mennem dokihoz, és első clostykúrát kezdenem. Mit tehetek még hogy sikerüljön a baba? Van esélyem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 1. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én is az voltam.Kaptam bromocriptint,aztán meg clostilbegytet kaptam 5napig napi 1szem.Az első kúra után már nem jött meg,el sem akartam hinni,hogy sikerült:) 3év után...Minden jót,mielöbbi babázást:)

31hetes kismami

2008. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. minnél többet olvasok a neten, annál jobban elkeseredek, mert nem írnak semmi kecsegtetőt.pedig bármit megtennék hogy én is kismama lehessek.
2008. szept. 1. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Szió!

Én is pco-s voltam, nekem raadasul evekig nem vettek eszre, mert rendszeres menzim volt!

Amikor par eve kiderult, hogy pco-s vagyok, az egyik ismerosomrol is kiderult, és o ra egy honapra teherbe is esett!

én egy evig szedtem merckformint (pco-ra), meg 90 napos dieta, meg 40 kiló minusz.

aztan mentem csak nodokihoz vervetelre, meg mindenre.

elso honapban mastodynon nevu homeopatias cseppeket adott, annak ellenere, hogy volt peteeresem meg rendben voltam, de szerintem azert "turbozta" a dolgokat a gyogynovenykeverek, aztan egy honap closty, és most 14 hetes terhes vagyok :D (najo, 13 hetes, es het napos)

A remenyt semmi esetre ne add fel, egeszseges embereknek sem jon ossze rogton, van, akik evekig probalkoznak.

ha ugy nezed, hogy minden masnapi szerelmeskedes mellett 20% esely van egy honapban, hat az nagyon nem sok!

a closty szerintem +10% eselyt ad, de az egy életet jelenthet!

kerdezz utana a mastodynonnak, illetve sokan ajanljak a cickafakrfu teat is! ami nagyon nagyon fontos meg, hogy NE GÖRCSÖLJ, ÉS NE STRESSZELJ. ne hibaztasd magad, ha negativ a teszt (én nem hibaztattam magam soha, a parom az elso negativ tesztnel kerdezte, hogy nem kene e neki is elmenni orvoshoz :)) tényleg, csak kitarás, lazitas :D

és nyugi! ne aggódj, van eselyed!

2008. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!