Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnätok nekem segiteni...

Tudnätok nekem segiteni nagyon fiut szeretnek csinälni (ferfi vagyok) halotam mär praktikäkat hogy miket kell csinälni de nem vagyok benne biztos ha tudnätok ujakt mondani?

Figyelt kérdés
halotam mär hogy kuyta pozban kell szeretkezni melyen kell belelöni a spermät a nöbe meg stb stb miket kell tegysek a sikerert tudnätok segiteni nagyon fontos lenne

#baba #fiu keszitese
2015. jún. 10. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
pont azoknak lesz ellenkező nemű gyereke, akik görcsösen akarnak egy adott neműt. tanítás az élettől, hogy szeresd gyermeked..
2015. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ez nem tudom mennyire i [link]
2015. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudom vegülis teljesen mindegy de azert szeretnek egy picit räsegiteni a dologra
2015. jún. 10. 18:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, a kutya póz valamivel több esélyt ad, de azért erre nem lehet alapozni. Ezt az alapján állítják, hogy a fiú spermiumok gyorsabban eljutnak a petesejthez, és ebben a pózban gyorsabban mélyebbre jutnak a kis fickók. A nő orgazmusa szintén segít benne.


De még fontosabb, hogy az ovuláció napján, vagy utána kell együtt lenni.


A legfontosabb pedig az egészség, az elfogadás, akár fiú lesz, akár lány...


+ egy tipp: imádság...

2015. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyél citromot előtte, fejed észak felé legyen, közben kántálj. Most komolyan biológia órán helyett hol voltál?
2015. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát hágd meg minden este az asszonyt de rendesen! ez a biztos módszer!
2015. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beszélj a férjemmel, már a második fiunkat szülöm hamarosan! :) Mindketten azonnal sikerültek, és tuti hogy nem kutyapózban. Erre nincs praktika, de tény hogy amit szeretnél az tuti nem sikerül. Mi mindkétszer lányt akartunk, persze nem cserélnénk semmi pénzért...csak ne légy túl csalódott ha mégis lány lesz. Tudom hogy közhely, de az egészség mindennél fontosabb.
2015. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2015. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a praktikák - mármint amit mondanak fiúra-lányra eléggé kétesélyesek. A görcsös akarás sem segít az ügyben.


Nők ált középidős ovulációval "rendelkeznek", viszont egyre nagyobb divatnak örvend a holdciklussal összehangolt Jónás módszer melyből származó terhességek aránya meghaladja a 85-90%ot ezzel szemben a középidős ovulációkból származó terhesség aránya csupán 15%.


Jónás naptár készítő ingynes honlapok segítségével - több is akad a neten. Kell hozzá párod pontos születése (heny, nap, hónap, év, ill idő: óra - bár utóbbi nem feltétlenül lényeges).

A megjelölt adott hónapra vonatkozó Jónás napot megelőzően 24-72 óra között érdemes az együttlétet időzíteni, hogy a spermák időben odaérjenek. Sok honlap nem csupán a Jónás napot hanem a baba nemét is megjelöli.


Én már 2. babánál terhesen találkoztam ezzel a módszerrel. De utólag visszakeresve mindkét babaám neme stimmelt (fiuk mindketten) és azóta több ismerősömnek is viszsakerestem utólag (fiatal 6hetes kismamaáknak is a végeredmény megegyezett) stimmelt a nem.

Előre tervezett Jónás baba "projekthez" még nem volt szerencsém, ill most 3. babánál megpróbálunk csak Jónás szerint lányos napokon együtt lenni "élesben" júli végén-aug. elején. Bár ez azt azért nem jelenti hogy sikerülne is, mivel Jónásnál számít a már megfogant mindenféle módon befejeződő terhesség (abortusz, vetélés, élve/halva született gyermek) minden esemény kihatással lesz a következő baba nemére is. Így elképzelhető hogy Jónás napra nézve nekünk 3.jára sem lány következne, viszont ott marad a középidős ovu a bizonyos 50-50%kal.


Mi 3 babát terveztünk már jó ideje. Nem volt fix elképzelés a nemek megoszlásáról, viszont egy kislánynak nagyon örülnék, de ha újra fiú lenne akkor is boldogak leszünk. A baba neme csak tervezésig érdekes, fogantatástól kezdve már csak az egészség a lényeg.



Még egy utolsó dolog a középidős ovulációra vonatkozólag. Állítólag azok akik ovulációs teszttel időzítették az együllétet és baba lett a vége jóval nagyobb százalékban szültek fiút mint lányt.


Saját tapasztalatok alapján;

- Első kisfiunknál párom külföldi munkán volt és csak 1 hétvégén voltunk együtt és nem kutyapózban :-)

- Második kisfiunknál megbeszéltük hogy jöhet a kistesó és mensi után majdnem minden nap tettünk az ügy érdekénben, és bár köv. mensi kimaradt, lelkesedésünk nem lankadt :-)

- Ovulációs tesztet még nem próbáltam,

- Jónásról is csak "utólag hallottam" - bár minden jel arra utal nálunk mindkét alaklommal Jónás volt a befutó

- Nem vagyok az a megrögzött koplaló étrendet folytató ( SŐT! :-D)- ezt csak azért írom, mert állítólag a kalóriadúsabb étrend nőknél nagyobb esélyt rejt fiúra... - Ráadásul ameddig tudom a felmenőimet(nők) mindegyik csak lányt szült - bár ebből semmire nem lehet következtetni, csak én hittem azt hogy nekem is "csak" lányaim lehetnek.


Ha ennyire nagyon fiút akartok én Jónás naptárt ill ovu tesztet is alkalmaznám mindent vagy semmit elvvel. HAJRÁ!

2015. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!