Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lesz baba? ---->ad...

Szerintetek lesz baba? ---->adatok lejjebb

Figyelt kérdés

Jan.23 án megszakítással védekeztünk a párommal.31én megjött (kicst kevésnek éreztem, de jöttk dle darabok és 5 napos volt). Aztán febr 5én teszteltem egy nagatívat. Ma azaz febr 28án reggel emejött, pár napja szúrkált a hasam, a hőm 36,5. Ugye most nem lesz babó?


Most még nemkéne, nicns még meg a tökéletes háttér, még várnánk 2-3 évet... teszteljek? vagy várjam ki a mesni vgét és utána? vagy felesleges? amúgy ha úgyérzem, hogy elégéé fel vagyok/voltam fázva kb 1 hete, az befolyásolja a vérzésem mennyiségét? kösszi:)


2010. febr. 28. 10:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért! Amúgy a megszakításos set óta midnig védekeztünk!
2010. febr. 28. 10:50
 2/6 A kérdező kommentje:
a hőmet elírtam, 36,6. amúgy semmilyen tünete (pl émlygés, hányás stb nem volt.:)
2010. febr. 28. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Hm szerintem nem lesz baba ezek a tünetek alapján bár nem értem ha nem akarsz gyereket mért nem védekezel
2010. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyszer elkapott minet a hév egy nemvárt hlyen, nemvárt szituációban és nem volt nála(unk) óvszer. Ennyi.

Vélyeményeket még légyszives!

2010. febr. 28. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a hő túl alacsony a terhes állapot hőjéhez képest. Szerintem szinte 0 az esélye a babának.
2010. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy baba lesz, de nem a hő miatt. (Ha az alaphőd is alacsony, akkor a terheshőnek sem kell 37 fölé mennie.) A saját megnyugtatásod miatt tesztelhetsz egyet, és akkor elfelejtheted az egészet.
2010. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!