Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fagyasztott embriótranszfer...

Fagyasztott embriótranszfer során kb. mikorra esik az az időpont, amikor megkezdődik a beágyazódás?

Figyelt kérdés

Február 18-án kaptam vissza egyetlen életben maradt, osztódó, felolvadt 4 sejtes embriómat, és a ma reggeli 25ös teszt negatív. Két napja, hogy napi szinten pár alkalommal valami halvány barnás dolog jön, de csak a papíron látszik. Utrogestant 2X3, Estrofemet 3X2 adagban szedek. Holnap reggel megyünk Tapolcára tesztelésre.

2007-ben volt egy sikeres lombikom, csak 25. hétre koraszüléssel végződött, akkor volt ilyen barnázásom, tavaly novemberben a stimus transzfernél 2 embriót kaptam vissza, akkor viszont abszolút nem volt semmi barnázásos dolog.. Buta voltam, hogy 25öst használtam, de apuka vette, több meg nincs itthon. De szerintetek van még esélyem?


2010. febr. 28. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha megmaradt a baba, akkor már beágyazódott.

A tesztről meg annyit, hogy a barátnőm tesztje szintén negatív lett, másnap megnézték a hcg-jét, 370!! volt. Ami lehet, hogy két baba (beültetés után 10. napon.)

Szerintem van esélyed, de tudod, hogy nem szabad idegeskedni!!!

Szorítok!

2010. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Próbálok nem idegeskedni, és nagyon bízom ebben az egy babában! Az a baj, hogy Tapolcán már nem néznek vérből HCG-t, csak vizeletteszt van.

Ez a barnás-nyákos valami esetleg lehet akkor a beágyazódás jele is? Próbálok erre koncentrálni, sokadik lombikosként..

2010. febr. 28. 11:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is sokadik lombikos vagyok, nekem egyszer sem maradt meg, és nem is tapasztaltam soha ilyen barnás váladékozást. Tehát lehet, hogy tényleg a beágyazódás jele ez. Meg akinek megmaradt, mind azt mondta, hogy úgy fájt a hasa, mintha meg akarna jönni a menzesze. Nálad nincs ilyen érzés?

(első voltam).

2010. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy neked nem sikerült eddig :(

Rettenetesen elkeserít, hogy akik annyit küzdenek érte sok-sok időn át, anyagi áldozatokat felvállalva, pont nekik nem teljesül a vágya, míg másoknak meg.. :S

Megjön érzés a maga nemében nincs, minimális hasfájdogálás, de csak olyan, mintha egy gyenge izomgörcs lenne.

2010. febr. 28. 11:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy miért "csak" egy-két embriót kaptál vissza? Csak azért, mert nekem is max. 2 volt eddig, amit vissza tudtak tenni, és a leszívott sejt is max. 3 volt.

Nekem azzal magyarázták, hogy magas volt az FSH értékem, ezért nem tudtam jobban stimulálni.

Bocs, hogy kíváncsiskodok.

Egyébként nagyon szomorú, ami az első babáddal történt :((( Ez még sokkal rosszabb, mintha meg sem marad, hiszen nem éli bele magát az ember, hogy anya lesz.

2010. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Semmi baj, hogy kíváncsiskodsz :) Én is az vagyok, azért is jöttem ide :)

Novemberben volt a stimulációm, elég nehezen indultak be a petefészkeim, s maximális dózisban kellett kapnom az injekciót. 19 sejtet szívtak le végül, amiből 11 termékenyült meg ICSI-vel, 2-őt kértük akkor vissza, mert a korábbi koraszülésem laparotómiás sürgősségi császárral volt, hogy mentsék a babát (2 napot élt) és azt javasolta a nődokim, hogy 2-nél többet ne merjek visszakérni, nehogy hegszétválás legyen a következménye a terhesség későbbi szakaszában. Akkor a 2 embrióból egy sem tapadt meg, bár azoknál nem volt AHA, mert annak is ugye indikációi vannak, 9 embrike pedig ment fagyiba. A mostani transzfer előtt felolvasztották a 2007-ből megmaradt 2 embriót, ők nem élték túl, és a maradék 9-ből pedig ez az egyetlen egy volt életképes.

2010. febr. 28. 12:05
 7/12 anonim ***** válasza:

... megsirattam a babádat...:(( Ez így még durvább, mint ahogy először elképzeltem.... Kívánom, hogy túl tudj lépni ezen a szörnyűségen, és egészséges babának adj életet minél hamarabb.


Ja, így már értem, de akkor téged inkább túlstimuláltak, nem?? Mert a 19 meg rengeteg!

Én nem tudom, hogy van ez, most készülök az ötödikre (jobban mondva a hatodikra, mert az ötödiknél nem osztódott az egyetlen sejt, és így nem volt mit visszaültetni) - de azért eléggé ki vagyok már lelkileg bukva...

Holnapra a legjobbakat kívánom neked, ha időd engedi, írd meg légyszi, hogy mit mondtak!!

2010. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lehet túlstimuláltak, de jelei nem igazán voltak, csak minimálisak.. Én inkább a rossz minőségű sejtjeim nem értem, hiszen még csak 29 éves vagyok..

Mellesleg részben túlléptem a dolgon, ezért is vágtunk bele tavaly ismét a lombikba :)

Kívánom neked a legjobbakat, s hogy ez most sikeres legyen!

Holnap mindenképpen jelentkezek! És remélem jó hírekkel fogok jönni :)

2010. febr. 28. 12:29
 9/12 anonim ***** válasza:
A nemvárt mensi időpontjában tesztelj, a beültetés után kb. 12 nappal, előbb ne. A mensis érzés belefér, nekem is az van, és itt a lombikos baba a hasamban - valószínűleg méhen kívül :-((
2010. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Biztos ez már? :S 2007-ben nekem is először azt mondták, hogy méhenkívüli, és még ugyanazon a napom itthon egy másik UH-n azt mondták hogy belül van :)


Holnap teszt lesz, 11. nap, 20as teszttel - majd kiderül..

2010. febr. 28. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!