Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek a lombik kezelés...

Mit tegyek a lombik kezelés alatt és embriótranszfer után, hogy terhes is maradjak? Már 3 lombikunk volt.

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 12:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A pihenésen kívül szerintem sokat nem tudsz tenni! Vagy sikerül, vagy nem! Pihenj sokat!
2011. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy sok fehérjét, gyümölcsöt, zöldséget kell enni, sok ásványvizet kell inni. De sajna a sikerhez jó nagy adag szerencse is kell! Mi jövő héten kezdjük a BMC-ben az első lombikot, nagyon izgulok. Te hova jársz?
2011. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A sok fehérje, meg sok folyadék leginkább azért kell, hogy a túlstimulációt elkerülje az ember. Pihenj sokat, próbálj pozitív maradni - tudom, hogy nehéz, nekem is volt két lombikom. Neked volt inzulinrezisztencia vizsgálatod? Mert nekem nem volt a lombikok előtt és most magamtól megcsináltattam és kiderült, hogy IR-es vagyok, nem is kicsit, tehát a lombiknak kb. nulla volt az esélye, mert vagy meg se tud így tapadni a baba, vagy elvetél az ember. Én így jártam a másodikkal, elhalt az 5. héten.
2011. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én holnap tudom meg, hogy sikerült az első lombik vagy sem :( félek hogy nem . Nem érzem magam babásnak :(

Aki IR-es annak van vmi tünete? Nekem nem csináltak semmilyen terheléses vizsgálatot. Csak tudnám miért nem, ha előre kiderül a gond akkor nem lenne "felesleges" lombik így is milyen megpróbáltatás ha nem sikerül testileg ,lelkileg.

2011. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Manka68 ***** válasza:
Én is IR-es vagyok, nekem annyi volt a tünetem, hogy könnyen híztam, és nem akartak lemenni a kilók. Ja és persze nem sikerült a baba, sikertelen inszemek és lombik, egy vetélés. Egy terheléses cukor + inzulin vérvétellel derült ki, amit magánszorgalomból csináltattam meg, a dokiknak nem jutott eszébe.
2011. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 sumergo ***** válasza:

Nekünk a 6. stimuláció utáni beültetés sikerült, miután a Gyuri bácsi babaváró teáit ittuk/használtuk. www.gyorgytea.hu Babaváró tearendszer


21+4 hkm

2011. júl. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem az IR-tünete volt a gyakori szédelgés (hipózás), hastájékra hízás (nem vagyok kövér, de hasam mégis van), hajhullás, állandó fáradékonyság, szőrösődés (bajusz, szakáll), zsíros bőr, zsírosodó haj.

Még ne könyveld el, hogy nem sikerült a lombikod, még akárhogy is lehet, az nem jelent semmit, hogy nincs tüneted! Drukkolok neked nagyon!

2011. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szia! Mi a debreceni Kaáliba járunk. Hol tartottok?
2011. júl. 7. 09:48
 9/20 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom nincs, de két IR-es barátnőm is van.

1. Vasággyal együtt 45 kiló, a szó szoros értelmében zabál, örül, ha egy icipicit többet mutat a mérleg. Semmilyen más tünete nincs, nőgyógyászatilag minden rendben van.

2. Az utóbbi 2 évben 10 kilót hízott, előtte a normálisnál picivel több volt kilóban, de neki sem volt semmilyen tünete, nőgyógyászatilag is minden rendben van.

Most mindkettő diétázik, sportolnak, gyógyszeres kezelést kapnak.

2011. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves 06-30 16:01-es!

izgatottan várom, hogy mi lett az eredmény. remélem, hogy sikerült:)

2011. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!