Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lehetek terhes?

Vajon lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tavaly nyár óta fogamzásgátlót szedek(Symicya), úgyhogy elvileg nem lehetséges.

Kb egy hónappal ezelőtt gyanakodni kezdtem, mivel fáradékonyabb voltam, ingerlékenyebb, stresszes(vizsgaidőszak), de nem maradt el a mestruációm. Akkor egy tanácsadótól megkérdeztem, lehetek-e terhes, ő azt mondta, hogy nem hiszi, de ha nyugtalan maradok, vegyek egy tesztet és az a biztos. Nem vettem, mert ő is tapasztalt, többgyerekes, negyvenen fölüli anya, megbízom a véleményében.

Viszont már több ideje észrevettem(de nem tulajdonítottam neki jelentőséget), hogy a mellbimbóm(az udvara nem)sötétebb, de abszolút nem érzékeny, hányingerem sincs.

Tegnap meg olyan történt, hogy mintha mozgott volna bennem valami, olyan bélmozgásosan, lehet, hogy az volt, semmi más, de elgondolkodtam. Visszanéztem, mikor voltak a menzeszeim és azután mikor voltunk a párommal együtt(úgy tudom, 7-8. nap a legkönnyebb teherbe esni), illetve, hogy a magzat általában mikor szokott megmozdulni, és 16 és 20 héttel ezelőtt is voltunk együtt a 7-8. napon, viszont ha gyógyszert szedek, nem tudom, mekkora a valószínűsége, hogy terhes lehetek.

Tesztet még nem vettem, inkább előbb itt érdeklődöm, hogy lehetek-e terhes.

A válaszokat előre is köszönöm!! :)


2015. jún. 11. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Vedd meg azt a tesztet, itt sem lát beléd senki sem.

Amíg nem látod a saját szemeddel úgy is csak további kétségeid lesznek. Jogosan. Mert az, hogy valakinek hány gyereke van, nem jogosítja fel arra, hogy tippeljen, mi van a testedben.

2015. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Eszerint fogamzásgátló tabletta mellett 100 nőből évente 0.1-0.5 esik teherbe.

2015. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!