Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legelső terhesség, ikrek, de...

Legelső terhesség, ikrek, de nem maradtak meg, ezután újabb ikrek?

Figyelt kérdés

Csak érdeklődöm járt e így valaki. Sajnos 8hetesen kiderült nem fejlődtek...túl vagyok a missed ab-on. Eleinte nem szerettem volna, hogy legyenek ikreim. Anyukám legelső terhessége is iker volt neki se maradtak meg így évek óta számoltam a gondolattal nekem is lesznek ikreim (egyébként a családban nincsenek ikrek).

Így, hogy most búcsúznom kellett tőlük örülnék, ha legközelebb is ikreink lennének odabent és persze meg is maradnának.


Valaki járt így? Vagy aránylag hasonlóan? Egy két pozitív sztorit jó lenne olvasni ilyenről :) Jó játszani a gondolattal, hogy összejöhet újra két pici akár karácsonyra :)



2015. jún. 11. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is elmentek az ikreim 7 hetesen. Ra par honappal ujra terhes lettem, es eleg magas lett a HCG-m, ami ikergyanussa tette a dolgot.

En rettegtem, nehogy ikrek legyenek. BArmilyen furcsa is, de az ikerterhesseg egyfajta rendellenesseg. Raadasul sookal tobb a komplikaciok lehetosege, foleg az elso hetekben.

2015. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. És igen igazad van. Lehet hogy most csak a gyász miatt kívánok ikreket. Persze örülni fogok, ha egy egészséges gyermekünk lesz :) Csak érdekelne ilyen sztori :)

És végül egy babád lett a magas hcg szint ellenére?

2015. jún. 11. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen megertelek. Ilyenkor a gyasz dolgozik az emberben.

Az ikreim elott elvesztettem a kislanyomat, kozvetlen a szules utan. Onnantol kezdve csakis lanyt akartam.

Aztan jottek az iikrek, majd teherbe estem novemberben. Mikor kiderult, hogy kisfiu, 3 napig nem tudtam hova tenni az erzest. Olyan lelkiismeetfurdalasom volt, hogy nem tudtam igazan orulni neki. De aztan beleszerelmesedtem a fiamba. El nem cserelnem egy kislanyra! :) Ja, es akkor mar meg is valaszoltam: egyke babam van.


Kivanom, hogy legyen egy szep, gondtalan terhesseged. Es hogy egy vagy ketto? Legyen annyi, amennyit Isten ad. :)


31 hkm

2015. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm és neked meg jó babavárást erre a pár hétre :)
2015. jún. 11. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!