Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivel irassam fel az esemeny...

Kivel irassam fel az esemeny utanit? Fontos!

Figyelt kérdés
Szombat keso ejszaka szexektunk a baratommal vedekezes nelkul, nem elvezettel el bennem de egy kicsi cucc lehet jutott belem is. Mivel ma este ertem haza, nem rendel a haziorbosom de holnap szobelizek elmeletileg es 11ig rendel csak a haziorvosom... mit tegyek? Vagy proba cseresznye hatha kiadjak a gyogyszertarba?
2015. jún. 14. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Csak a nőgyógyász írja fel, tudtommal háziorvos az nem. Próbálkozhatsz, de nem fogják kiadni a gyógyszertárban vény nélkül.
2015. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Es a kerdesre a valasz?:) nogyogyasznal meg soha nem vtam ig ahhoz nem tudok menni..
2015. jún. 14. 23:07
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
SZTK Nőgyógyászaton írasd ki,nem adják ki recept nélkül,hacsak nem kezdesz el sírni,hogy ellopták a táskád,benne volt a recept,stb.:)Ha épp olyan a patikus,lehet megsajnál,de egy vagyon lesz recept nélkül.
2015. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sok helyen háziorvos is felírja, rengeteg ilyent olvastam, és fél éve nekem is írt fel ;) próba szerencse:)
2015. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolso pont ez a baj h nem erek oda a haziorvosomhoz.. max kedden.
2015. jún. 14. 23:30
 6/12 A kérdező kommentje:
3as miert lenne egy vagyon recept nelkul? Nem tamogatott sajmos.. megakarnam probalni hatha ideadna rceptnelkul mert nem akarok kinlodni azzal h kedd delelott rohanhatok erte :S
2015. jún. 14. 23:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Annak idején előtte én sem voltam nőgyógyásznál, bementem az SZTK-s nőgyógyászhoz, aki írt fel receptet és kiváltottam a gyógyszert. A nőgyógyász vagy megvizsgál hozzá vagy nem. Mindegy milyen nőgyógyászhoz mész!
2015. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Háziorvos is felírhatja.

Amúgy bármelyik nőgyógyászati rendelőbe,kórházba mész,már adják is a receptet.

Nekem is volt már sajnos egyszer ilyenre szükségem,az orvos éppen műtött,a szülésznő hozta kb 5 perc várakozás után a receptet.

Nem vizsgálnak,nem csesztetnek

2015. jún. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Recept nélkül nem fogja egy patika sem kiadni.
2015. jún. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk csak be kell menni a nőgyógyászatra és napközben az sztk-s asszisztens, ügyeleti időben az osztályon dolgozó nővér simán kiadja a receptet, nem kérdeznek mást, csak nevet, címet, taj-számot. Előre ki vannak töltve a receptek, orvos nem is látja az embert. Nekem pl a férjem ment be receptért, mert dolgoztam, nem tudtam elkéretőzni, de minél előbb be akartam venni. Én a helyedben a nőgyógyászaton próbálkoznék a vizsga után.
2015. jún. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!