Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Tegnap feküdtem le először barátommal, védekeztünk óvszerrel, viszont eleinte nem vette fel és félek, hogy az előváladékból kerülhetett belém. Behatolás csak az óvszerrel történt, de az ujjaira kerülhetett a váladékból mielőtt megujjazott. A biztonság kedvéért elmentem egy sürgősségi nyőgyógyászati ambulanciára, vizsgálat nem volt, csak felírták az Escapelle nevű 72 órás tablettát. Az aktus után kb. 16-17 órára vettem be.

Nem tudom mennyire normális ilyenkor, hogy van egy tompa alhasi fájdalmam, ez vagy a gyógyszertől van vagy mert szűz voltam?

Mennyi esélye lehet hogy teherbe esek?

Kérem ossza meg az akinek hasonló élménye volt.

A válaszokat előre is köszönöm!

L/21



2015. máj. 13. 23:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha bevetted a gyógyszert semmi.
2015. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Amiatt is lehet alhasi fajdalmad mert szuz voltal. Nekem fajt a hasam az elso utan, de a gyogyszer miatt is lehet mert az meg egy hatalmas hormon bomba es jol megbolygat mindent odalent.

Remelem hamarosan rendbe jossz ( ha az aktus mistt volt holnapra elmulik ha nem akkor dolgozik a gyogyszer)

18/L

2015. máj. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

komolyan, ha ennyire nem ismered a szex és a női test működését, minek szexelsz?

egyáltalán nem lehettél volna terhes attól, de most még jól össze is bsztad a szervezeted egy hormonbombával :D

2015. máj. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ráparáztál és a leírásod alapján nem leszel terhes. De! Ezek után, ha jót akarsz magadnak, akkor fél évig minimum nem veszel be eseményutánit, mert tönkre teszi a szervezetedet! Védekezzetek normálisan vagy ne szexeljetek!
2015. máj. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Felesleges önpusztítás volt bevenni azt a gyógyszert... Nem rosszindulatból mondom, de miért szexelsz, ha ennyire nem tudod a dolgokat? Fordítva zajlanak a dolgok. Hogy képzeled el, mikor kellett volna felvenni az óvszert, ha nem a behatolás előtt? Szerinted már előjáték közben is figyeljen rajta a gumi? ez így a normális és rendeltetésszerű? Gumiban ujjazzon/nyaljon? :D
2015. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyit számít, de enyhe vérzés a szüzesség evesztésétől kb ma délutánig tartott, nem sok vér volt 4-6 csepp körülbelül. Valamint folyamatosan "korog" az alhasam, kissé úgy érzem fel is vagyok puffadva.. akkor szoktam ilyet érezni pont mielőtt meg szokott jönni a menstruációm.
2015. máj. 14. 00:08
 7/18 A kérdező kommentje:
És köszönöm az eddigi megnyugtató válaszokat, mert nagyon ideges vagyok.
2015. máj. 14. 00:10
 8/18 anonim ***** válasza:
semmi esély
2015. máj. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem olvastam végig, de biztos vagyok benne, hogy 50%.
2015. máj. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kedves,Hívjatok Lorettának

Most kicsit megijedtem. Miből gondolod, hogy 50%?

2015. máj. 14. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!