Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom érdekes de lehet a...

Tudom érdekes de lehet a hasmenés terhesség jele? Többit lent

Figyelt kérdés
Vasárnapra nem vártam nem is jött meg a mensim ma sincs semmi jele de napok óta hasmenés szerű székletem van lehet ez előjel?teszteim sajna negatívak

2015. jún. 15. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá.
2015. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, alapvetően nem a terhesség jele. Nekem is mindkétszer hasmenésem volt a pozi teszt előtt, de ez lehet simán véletlen is. A terhesség során inkább a székrekedés a jellemző, de azért ez is eléggé egyéni dolog.
2015. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Én magamon tapasztaltam,hogy a terhesség jele lehet. Más is mondta már,hogy tapasztalata terhesség előtt, alatt. Persze más is okozhatja, de terhességnél gyakori.
2015. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, az a gyomorrontás vagy vírus jele.
2015. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első 12 hétben végig hasmenésem volt. Mindenkire máshogy hat, nem tipikus de már ne is haragudjatok, de miért ne lehetne? Mert nektek nem volt? Nekem meg talán más nem volt ami nektek igen.
2015. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!