Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek a hasmenes a...

Volt valakinek a hasmenes a terhesseg elso tunetei kozott?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen :-) bocsánat leirasert , de meg a pozi teszt előtt észleltem ,h a szekletem nem szilárd . Terhesvitamin szedese segitett rajta. Gondolom a benne lévő vas. Mielőbbi pozi tesztet kívánok :-)
2014. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom.Nem mertem ki irni,de a kivancsisag nagyobb volt.Elvileg holnapra nem varom,es par napja furan erzem magam.Van,hogy neha hangulatom szorakozk velem.De ez ugye mastol is lehet.
2014. febr. 5. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ahogy te, szintén holnapra nem várom. Nekem akkor is produkál ilyet a szervezetem ha izgulok valami miatt, hát tény, hogy nagyon drukkolok, hogy ne legyen semmi holnap.
2014. febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia.Akkor veled egytt izgulok én is.Neked van valami más tuneted is a hasmenésen kivul?Nekem van neha kis has szurka,es mintha kicsit emelyegnék,de hamar elmullik.Majd holnap meglatjuk.
2014. febr. 5. 16:28
 5/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Mi lett végülis, baba?

Én is így vagyok, de nekem nem jött meg csak picit barnáztam, meg görcsöltem, de már az is elmúlt. Most jött ez a hasmenés...1 tesztem volt 2 napja de az negatív volt.

2014. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos (megint) nem lett babám. :( Biztos csak izgultam azért volt hasmenés, amúgy nekem is szurkált a hasam, de szerintem ezt is csak bebeszéltem, mert nagyon vágyom rá. Kérdező! Neked mi lett végül?
2014. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok.En sem vagyok babas sajnos.Nem is hittem eddig,hogy az emberi kepzelet ilyen erokkel bir.Nekem mar van egy kis fiam,es a tunetek teljesen egyeztek leszamitva a hasmenest persze.Mar ott tarottam,hog a hanyinger is kornyekezett eleg szepen.Szoval en teljesen biztos voltam a kistesoba.Ez van a kepzelet sok mindenre keppes.
2014. febr. 24. 16:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :( Velem is volt már ilyen, hogy késett pár napot, émelyegtem, meg minden, persze nem volt baba. Biztos bebeszéltem magamnak, bár én nem tudom milyen érzés az amikor tényleg terhes vagyok. Nade új hónap, új remény! (jaj de utálom ezt a mondatot) Drukkolok neked is!!!! :) Sikerülni fog!!!
2014. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!